Agnieszka Lingas-Łoniewska - Szósty - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Agnieszka Lingas-Łoniewska - Szósty na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Agnieszka Lingas-Łoniewska - Szósty? Chcesz kupić tanio Agnieszka Lingas-Łoniewska - Szósty za 17 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Agnieszka Lingas-Łoniewska - Szósty kosztuje na Allegro pomiędzy 19,24 zł, a 35,48 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 27,36 zł. Najtańsza oferta to "Szósty po latach", natomiast najdroższa to "Szósty. Po latach".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Agnieszka Lingas-Łoniewska - Szósty premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 19,24 zł
Średnia cena: 27,36 zł
Najwyższa cena: 35,48 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 181
Średnia ilość towaru: 6450
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Agnieszka Lingas-Łoniewska - Szósty

„W szóstym dniu Bóg stworzył człowieka – mężczyznę i kobietę. W szóstym dniu... odbiorę ci życie, bo ja jestem twoim bogiem”.Miłość, która rodzi się pośród zbrodni.Przeznaczenie, przed którym nie da się uciec.Polska nie jest już bezpiecznym miejscem. Zwłaszcza dla zielonookich blondynek, które od jakiegoś czasu padają ofiarą seryjnego mordercy, któremu środowisko policyjne nadało przydomek „Szósty”.Jego tropem podąża inspektor Marcin Langer, stojący na czele Śląskiej Grupy Śledczej. Pomaga mu Alicja Szymczak, której zadaniem jest sporządzenie portretu psychologicznego mordercy.Wkrótce Alicję i Marcina połączy coś więcej niż tylko sprawy zawodowe. Zresztą, jak się okazuje, nie jest to pierwszy raz, kiedy ich drogi się przecinają...Czy inspektor Langer zachowa zimną krew i podejmie grę, w której stawką będzie życie ukochanej?Kim jest „Szósty”? Co nim kieruje? Być może czai się znacznie bliżej, niż może się wydawać.

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 13,47 zł
Średnie wahanie: 15,08 zł
Najwyższa rozpiętość: 16,24 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie