Andrew Schumann - Logika Talmudu - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Andrew Schumann - Logika Talmudu na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Andrew Schumann - Logika Talmudu? Chcesz kupić tanio Andrew Schumann - Logika Talmudu za 40 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Andrew Schumann - Logika Talmudu kosztuje na Allegro pomiędzy 49,12 zł, a 49,87 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 49,50 zł. Najtańsza oferta to "Logika Talmudu", natomiast najdroższa to "Logika Talmudu - Andrew Schumann".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Andrew Schumann - Logika Talmudu premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 49,12 zł
Średnia cena: 49,50 zł
Najwyższa cena: 49,87 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 4
Średnia ilość towaru: 1388
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-08-02 do 2021-08-08 (tydzień 31, rok 2021).

Andrew Schumann - Logika Talmudu

Czym jest interpretacja Pisma Świętego? Czym jest egzegeza talmudyczna? Czym jest logika żydowska, logika Talmudu?

"Logika Talmudu" z filozoficznego punktu widzenia oferuje oryginalne podejście do pragmatyki i prakseologii. W judaizmie antyplatońskie oraz niearystotelesowskie założenia są jasno wyrażone, zaś świat naszej codziennej praktyki ma w nim znaczenie zasadnicze i rozumować wolno tylko w jego kontekście. Książka odwołuje się do judaistycznego zrozumienia logiki codziennej. Autor w niej rozważa żydowską logikę z punktu widzenia filozofii analitycznej i logiki symbolicznej. Pokazuje, że filozoficzne i logiczne idee Talmudu są dziś naprawdę aktualne, w pewnym ujęciu zaś mogą ogrywać rolę popularnego wprowadzenia do czystej pragmatyki i teorii masowo równoległego rozumowania. Talmud żydowski jest antycznym tekstem zawierającym rozumowanie i argumentację w wielu obszarach takich, jak filozofia, psychologia, teologia, literatura czy prawo, które ujmuje w ramach specjalnego logicznego podejścia.

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 0,75 zł
Średnie wahanie: 7,22 zł
Najwyższa rozpiętość: 16,37 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie