Andrzej Stasiuk - Dziennik pisany później - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Andrzej Stasiuk - Dziennik pisany później na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Andrzej Stasiuk - Dziennik pisany później? Chcesz kupić tanio Andrzej Stasiuk - Dziennik pisany później za 15 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Andrzej Stasiuk - Dziennik pisany później kosztuje na Allegro pomiędzy 17,45 zł, a 33,88 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 25,67 zł. Najtańsza oferta to "Dziennik pisany później", natomiast najdroższa to "DZIENNIK PISANY PÓŹNIEJ - ANDRZEJ STASIUK".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Andrzej Stasiuk - Dziennik pisany później premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 17,45 zł
Średnia cena: 25,67 zł
Najwyższa cena: 33,88 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 475
Średnia ilość towaru: 6227
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-31 do 2021-06-06 (tydzień 22, rok 2021).

Andrzej Stasiuk - Dziennik pisany później

Czas trwania: 3 godz. 53 min.
Czyta: Mirosław Baka

"Jadąc przez Banja Lukę, rozmyślałem o niej. Wśród, ruin, grobów i pól minowych. Rozmyślałem o tym, jak leży na wznak między Wschodem a Zachodem. Leniwa i senna. W tych nieśmiertelnych brzózkach. Na piachu. Dłubie nosie, kręci kulki i marzy o własnym losie. O przyszłym zamążpójściu, o dawnych gwałtach albo że pójdzie do klasztoru. W Banja Luce o tym myślę, gdy pada deszcz i szukam wylotówki na Chorwację, na Węgry, bo już wracam. Myślę o niej w Jajcu i myślę w Travniku. Jak się czasami przewraca na bok w tych wiekuistych brzózkach, w tych piaskach wieczystych, wspiera na łokciu i patrzy na widnokrąg, gdzie się podnoszą pokusy wielkich miast, brylantowe wieżowce, chorągwie z pięknymi herbami firm globalnych i gdzie światło lucyferycznie odbija się od chmur, składając w obcojęzyczne napisy głoszące chwałę nadchodzącego wyzwolenia, które niczym bezlitosna fala zatopi stare, a ocali nowe. Za to ją kocham. Za to patrzenie. Za to leżenie na boku. I sobie obiecuję, że jak tylko wrócę z tych beznadziejnych Bałkanów, to ją zaraz opiszę. Kilometr po kilometrze, hektar po...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 13,99 zł
Średnie wahanie: 16,34 zł
Najwyższa rozpiętość: 17,15 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie