Apoloniusz Zawilski - Bitwy polskiego września - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Apoloniusz Zawilski - Bitwy polskiego września na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Apoloniusz Zawilski - Bitwy polskiego września? Chcesz kupić tanio Apoloniusz Zawilski - Bitwy polskiego września za 40 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Apoloniusz Zawilski - Bitwy polskiego września kosztuje na Allegro pomiędzy 45,00 zł, a 83,48 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 64,24 zł. Najtańsza oferta to "Bitwy Polskiego Września", natomiast najdroższa to "BITWY POLSKIEGO WRZEŚNIA APOLONIUSZ ZAWILSKI".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Apoloniusz Zawilski - Bitwy polskiego września premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 45,00 zł
Średnia cena: 64,24 zł
Najwyższa cena: 83,48 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 174
Średnia ilość towaru: 2662
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Apoloniusz Zawilski - Bitwy polskiego września

Wrzesień '39 i jego bohaterowie w kultowym dziele Apoloniusza Zawilskiego.

1 września 1939 roku rozpoczął się nowy rozdział w dziejach ludzkości: III Rzesza zaatakowała Polskę i doprowadziła do wybuchu drugiej wojny światowej. Władze Rzeczypospolitej nie uległy groźbom Hitlera i nie zdecydowały się na żadne kompromisy, które byłyby w rzeczywistości kapitulacją. "Tak kończył się - pisze Apoloniusz Zawilski - długi i bezkarny okres pokojowych zwycięstw Hitlera (...). Kończył się okres szantażu politycznego, zaczynała się wojna (...). Pod słonecznym, jasnym niebem pięknej polskiej jesieni 1939 roku w jednej chwili rozpętało się piekło". Bitwy polskiego września to obraz walk w czasie kampanii wrześniowej. Tom ten można traktować nie tylko jak źródło szczegółowej wiedzy o pierwszym okresie drugiej wojny światowej, ale też jako reporterską opowieść o losie żołnierzy i dowódców polskich oddziałów. Barwny język, umiejętne budowanie napięcia i liczne beletryzowane fragmenty oraz cytaty z autentycznych relacji sprawiają, że pod piórem Zawilskiego narodziła się wciągająca epopeja o polskim wrześniu. Książka ta jest...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 30,90 zł
Średnie wahanie: 37,45 zł
Najwyższa rozpiętość: 39,48 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie