Azotox - Azotoxyczny świat - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Azotox - Azotoxyczny świat na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Azotox - Azotoxyczny świat? Chcesz kupić tanio Azotox - Azotoxyczny świat za 27 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Azotox - Azotoxyczny świat kosztuje na Allegro pomiędzy 29,99 zł, a 44,99 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 37,49 zł. Najtańsza oferta to "CD AZOTOX - AZOTOXYCZNY ŚWIAT - PUNK ROCK", natomiast najdroższa to "AZOTOX: AZOTOXYCZNY ŚWIAT (DIGIPACK) [CD]".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Azotox - Azotoxyczny świat premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 29,99 zł
Średnia cena: 37,49 zł
Najwyższa cena: 44,99 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 11
Średnia ilość towaru: 425
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-31 do 2021-06-06 (tydzień 22, rok 2021).

Azotox - Azotoxyczny świat

Azotox. Do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć. Tak jest też z tą płytą. Kapela kazała czekać na nowy materiał ponad 18 lat. Kiedy poprzednim razem wychodziła ze studia dochodziło do poczęć w wyniku, których współczesny kwiat młodzieży wkracza dziś w dorosłość.
Co o płycie? Mamy wreszcie nowy materiał. Nowy, ale trafiają się też nawiązania do "Serca matki", czyli materiału sprzed 23 lat. Jakie? Żeby się dowiedzieć musisz przesłuchać tę płytę. Muzycznie Azotox pozostaje wierny przede wszystkim samemu sobie. Przed laty niektórzy go kochali, a niektórzy nienawidzili. Tak też pozostanie teraz. Kapela robi delikatne wycieczki do hardrockowych gitar. Nie boi się reggae czy ska. Czy jest to zarzut? Nie! Jeśli ktoś chce żeby Azotox był azotoxowy, będzie zadowolony. Im bardziej jest niepunkowo, tym bardziej jest punkowo. Zespół wciąga nas w swój świat... AzoToXyczny świat.
Jeśli jesteś młodzieżą zbuntowaną, sięgnij do tej płyty. Jeśli dorastałeś w latach 90. przypomnij sobie ten klimat, albo po prostu puść tę płytę dzieciom. Cytując jeden z tekstów Azotoxu "nic się nie zmieniło od dwudziestu lat".

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 15,00 zł
Średnie wahanie: 15,00 zł
Najwyższa rozpiętość: 15,00 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie