Barbara Delinsky - Kiedy moja siostra śpi - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Barbara Delinsky - Kiedy moja siostra śpi na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Barbara Delinsky - Kiedy moja siostra śpi? Chcesz kupić tanio Barbara Delinsky - Kiedy moja siostra śpi za 7 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Barbara Delinsky - Kiedy moja siostra śpi kosztuje na Allegro pomiędzy 7,55 zł, a 10,00 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 8,78 zł. Najtańsza oferta to "Kiedy moja siostra śpi - Barbara Delinsky", natomiast najdroższa to "Kiedy moja siostra śpi Nikt się nie dowie Delinsky".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Barbara Delinsky - Kiedy moja siostra śpi premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 7,55 zł
Średnia cena: 8,78 zł
Najwyższa cena: 10,00 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 9
Średnia ilość towaru: 4
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-08-09 do 2021-08-15 (tydzień 32, rok 2021).

Barbara Delinsky - Kiedy moja siostra śpi

"Siostry Molly i Robin Snow wkroczyły właśnie w najlepsze lata życia. Niespodziewana wiadomość o tym, że Robin przeszła zawał serca, jest dla Molly, rodziców i brata bolesnym wstrząsem. Diagnoza nie pozostawia wiele nadziei - lekarze twierdzą, że Robin prawdopodobnie nie wybudzi się ze śpiączki. Rodzina próbuje poradzić sobie nie tylko z tą tragedią, lecz także z narastającym poczuciem winy i wzajemnymi oskarżeniami. Ciężar podejmowania najważniejszych decyzji spada na Molly, która wkrótce zaczyna odkrywać sekrety z życia Robin... Barbara Delinsky jest autorką ponad osiemnastu bestsellerów wydanych w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy. Jej książki przetłumaczono na dwadzieścia pięć języków. Mieszka z rodziną w Nowej Anglii. "

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 2,45 zł
Średnie wahanie: 2,59 zł
Najwyższa rozpiętość: 2,80 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie