Basia Hetmańska - EP - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Basia Hetmańska - EP na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Basia Hetmańska - EP? Chcesz kupić tanio Basia Hetmańska - EP za 13 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Basia Hetmańska - EP kosztuje na Allegro pomiędzy 14,49 zł, a 25,99 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 20,24 zł. Najtańsza oferta to "Basia Hetmańska "EP" CD", natomiast najdroższa to "BASIA HETMAŃSKA: EP [CD]".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Basia Hetmańska - EP premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 14,49 zł
Średnia cena: 20,24 zł
Najwyższa cena: 25,99 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 17
Średnia ilość towaru: 2258
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Basia Hetmańska - EP

Basia Hetmańska to artystka, która w 2009 roku rozpoczęła zmasowany szturm na rodzimą scenę klubowo-popową. Wszystko za sprawą nagrania coveru "Wszystko czego dziś chcę" (piosenki wcześniej wykonanej przez Izabelę Trojanowską), który zaistniał w wielu stacjach radiowych.
Od 2010 roku Basia wyjeżdża na trasy koncertowe do Azji, koncertując w takich Państwach jak Chiny, Mongolia, Korea. Brała udział w wielu polskich festiwalach m. in. : Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Bydgoszcz Hit Festiwal, Eska Music Award, Hity na czasie Radio ESKA, VIVA Comet.
Na swoim koncie ma trzy płyty. Teraz wraca w nowej odsłonie, łącząc elektronikę z dźwiękami alternatywnymi. Gwarantuje, że będzie wielką niespodzianką dla wszystkich słuchaczy.
"Zawsze gdzieś w głębi mojego serca grała właśnie taka muzyka. Często wybierałam się w rejony alternatywnych dźwięków połączonych z elektroniką. W pewnej chwili poczułam, że już dosyć tego milczenia, że mam w sobie tyle muzyki i słów, że to moment aby się nimi podzielić.
Siadałam, pisałam, na początku bez przekonania i z lekkim niepokojem. Jednak słowa zaczęły wychodzić coraz...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 11,50 zł
Średnie wahanie: 11,50 zł
Najwyższa rozpiętość: 11,50 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie