Borderlands 2 na PS3 - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Borderlands 2 na PS3 na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Borderlands 2 na PS3? Chcesz kupić tanio Borderlands 2 na PS3 za 17 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Borderlands 2 na PS3 kosztuje na Allegro pomiędzy 18,88 zł, a 35,00 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 26,94 zł. Najtańsza oferta to "PS3 BORDERLANDS 2 ADD-ON CONTENT PACK", natomiast najdroższa to "Borderlands 2 - Game of the Year Edition PS3".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Borderlands 2 premiera PS3.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 18,88 zł
Średnia cena: 26,94 zł
Najwyższa cena: 35,00 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 78
Średnia ilość towaru: 69
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-10-11 do 2021-10-17 (tydzień 41, rok 2021).

Borderlands 2 na PS3

Borderlands 2 jest kontynuacją niezwykle popularnej strzelanki RPG. Gracze będą mogli ponownie doświadczyć niespotykanego nigdzie indziej klimatu, mnogości postaci i wciągającej rozgrywki polegającej na współpracy z sojusznikami i przyjaciółmi w trybie online.

Zupełnie nowi bohaterowie, umiejętności, lokacje, wrogowie, broń i inny sprzęt składają się na dopracowaną i wewnętrznie spójną historię. Gracz będzie miał możliwość rekrutacji towarzyszy, uzbrajanie ich po zęby aby tylko po to by mogli skutecznie walczyć u jego boku na niezbadanych i nieprzewidywalnych sceneriach świata Pandory.

Borderlands 2 opowiada o losach czterech nowych Poszukiwaczy Skarbca, którzy walczą o uwolnienie Pandory z łap Przystojnego Jack'a - błyskotliwego, charyzmatycznego i nikczemnego przywódcy korporacji Hyperion.

Aby powstrzymać Jack'a przed zbudzeniem pradawnego zła,gracze będą toczyli bitwy na całym gigantycznym obszarze Pandory. Podczas wypełniania głównego zadania natkną się na znajomych z z pierwszej części gry Borderlands, spośród których najbardziej rozpoznawalni są czterej poprzedni Poszukiwacze Skarbca: Roland, Lilith, Brick i...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 15,01 zł
Średnie wahanie: 16,91 zł
Najwyższa rozpiętość: 19,00 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie