Bożena Fabiani - Moje gawędy o sztuce - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Bożena Fabiani - Moje gawędy o sztuce na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Bożena Fabiani - Moje gawędy o sztuce? Chcesz kupić tanio Bożena Fabiani - Moje gawędy o sztuce za 30 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Bożena Fabiani - Moje gawędy o sztuce kosztuje na Allegro pomiędzy 35,91 zł, a 70,00 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 52,96 zł. Najtańsza oferta to "Dalsze gawędy o sztuce VI - XX. Audiobook MP3", natomiast najdroższa to "Fabiani - Gawędy o sztuce".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Bożena Fabiani - Moje gawędy o sztuce premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 35,91 zł
Średnia cena: 52,96 zł
Najwyższa cena: 70,00 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 250
Średnia ilość towaru: 14697
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Bożena Fabiani - Moje gawędy o sztuce

Życie i twórczość słynnych artystów w barwnych opowieściach autorki popularnych audycji radiowych. Jestem tylko skromną pośredniczką między archiwum, biblioteką, muzeum a zwykłym zjadaczem chleba zainteresowanym starą sztuką. Tropię ślady artystów i dzielę się rezultatami z Czytelnikiem – pisze autorka. „Pośredniczenie” to niezwykle ciekawe, pełne anegdot historycznych i biograficznych, opowiedzianych komunikatywnym językiem. Wśród bohaterów najsłynniejsi artyści włoscy, niderlandzcy, niemieccy i polscy doby renesansu, m.in. Michał Anioł, Rafael, Giorgione, Tycjan, Tintoretto, Correggio, Bronzino, Cellini, Lavinia Fontana, Sofonisba.

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 23,09 zł
Średnie wahanie: 26,14 zł
Najwyższa rozpiętość: 34,09 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie