BTS - Face Yourself - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena BTS - Face Yourself na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta BTS - Face Yourself? Chcesz kupić tanio BTS - Face Yourself za 90 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

BTS - Face Yourself kosztuje na Allegro pomiędzy 101,66 zł, a 187,54 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 144,60 zł. Najtańsza oferta to "BTS/ FACE YOURSELF", natomiast najdroższa to "CD Bts Face Yourself".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: BTS - Face Yourself premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 101,66 zł
Średnia cena: 144,60 zł
Najwyższa cena: 187,54 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 24
Średnia ilość towaru: 1761
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-31 do 2021-06-06 (tydzień 22, rok 2021).

BTS - Face Yourself

"Face Yourself" to trzeci album studyjny (i piąty w ogóle) koreańskiego zespołu BTS. Na płytę trafiło 12 utworów, w tym 8 to japońskojęzyczne wersje utworów, które wcześniej trafiły na album "Wings", EP-kę "Love Yourself: Her" oraz premierowe kawałki nagrane po japońsku – "Don't Leave Me", "Let Go" oraz "Crystal Snow". Krążek zadebiutował na 43. miejscu zestawienia Billboard 200. Single promujące "Face Yourself" to "Blood, Sweat & Tears", "Mic Drop/DNA/Crystal Snow" oraz "Don't Leave Me". W dniu premiery cyfrowej album BTS zanotował aż 7 milionów streamów!
BTS to 7-osobowa grupa, w skład której wchodzą lider zespołu i raper RM (Kim Namjoon), wokalista Jin (Kim Seokjin), raper Suga (Min Yoongi), raper i tancerz J-Hope (Jung Hoseok), wokalista i tancerz Jimin Park, wokalista V (Kim Taehyung) oraz wokalista, raper i tancerz Jungkook Jeon. Grupa od samego początku może liczyć na wsparcie niezwykle oddanych fanów, których grono nieustannie się powiększa. Na samym Instagramie zespół obserwowany jest przez 12 milionów osób!
Lista utworów:
1. Intro : Ringwanderung
2. Best Of Me
3. Blood Sweat & Tears
4. Dna
5. Not Today
6. Mic Drop
7. Don't...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 38,33 zł
Średnie wahanie: 50,41 zł
Najwyższa rozpiętość: 85,88 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie