Caroline Lawrence - Sprawa tchórzliwego dezertera - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Caroline Lawrence - Sprawa tchórzliwego dezertera na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Caroline Lawrence - Sprawa tchórzliwego dezertera? Chcesz kupić tanio Caroline Lawrence - Sprawa tchórzliwego dezertera za 5 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Caroline Lawrence - Sprawa tchórzliwego dezertera kosztuje na Allegro pomiędzy 6,49 zł, a 9,99 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 8,24 zł. Najtańsza oferta to "SPRAWA TCHÓRZLIWEGO DEZERTERA Caroline Lawrence", natomiast najdroższa to "SPRAWA TCHÓRZLIWEGO DEZERTERA LAWRENCE".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Caroline Lawrence - Sprawa tchórzliwego dezertera premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 6,49 zł
Średnia cena: 8,24 zł
Najwyższa cena: 9,99 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 6
Średnia ilość towaru: 3
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Caroline Lawrence - Sprawa tchórzliwego dezertera

Sprawa tchórzliwego dezertera to drugi tom serii Zagadki Dzikiego Zachodu – książek pełnych akcji i faktów historycznych, w których wyjątkowy bohater spotyka autentycznych sławnych ludzi i bierze udział w przygodach zapierających dech w piersiach. Dwa tygodnie po pierwszej przygodzie P.K. Pinkerton znajduje przed swoim biurem dziwną przesyłkę i list z ostrzeżeniem. Tego samego dnia w gabinecie P.K. zjawia się wystraszona czarnoskóra dziewczynka. Jest to była niewolnica Martha, która prosi o rozwiązanie sprawy śmierci swojej pani, znanej w mieście jako Mała Sally. P.K. postanawia wytropić mordercę, który, jak wynika ze słów Marthy, jest wysoki, jasnowłosy i ma kozią bródkę. Jednak w Virginia City jest wielu mężczyzn, odpowiadających temu opisowi...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 3,00 zł
Średnie wahanie: 3,96 zł
Najwyższa rozpiętość: 4,49 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie