Cleo - vinyLOVA - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Cleo - vinyLOVA na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Cleo - vinyLOVA? Chcesz kupić tanio Cleo - vinyLOVA za 40 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Cleo - vinyLOVA kosztuje na Allegro pomiędzy 47,99 zł, a 52,99 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 50,49 zł. Najtańsza oferta to "CLEO: VINYLOVA [CD]", natomiast najdroższa to "CLEO: VINYLOVA [CD]".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Cleo - vinyLOVA premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 47,99 zł
Średnia cena: 50,49 zł
Najwyższa cena: 52,99 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 6
Średnia ilość towaru: 298
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Cleo - vinyLOVA

VinyLOVA najbardziej hitowa płyta Cleo!
Już 20 maja w sklepach pojawi się najdłużej oczekiwana płyta CLEO "VinyLOVA". Czwarty album w karierze to nie tylko ugruntowanie pozycji Artystki na rynku muzycznym, ale także dowód na jej wszechstronny talent wokalny i songwriterski. Poza największymi, ostatnimi przebojami takimi jak "Za krokiem krok", "Kocham" czy "Bratnie dusze" w duecie z Dawidem Kwiatkowskim (w sumie ponad 120 milionów wyświetleń na YT) na albumie znajdzie się wiele nowych propozycji - ciekawe nowoczesne brzmienia, melodyjne kompozycje.
CLEO jak zwykle nie zawiedzie swoich fanów - płyta zawiera 12 przebojowych kompozycji z żywymi brzmieniami w klasycznym klimacie lat 40-50-60-70-80. Utrzymany jest w spójnej muzycznej stylistyce, a całość śmiało można określić jako koncept album.
Specjalna niespodzianka przy zakupie CD - album został wzbogacony o naklejki ze zdjęciami, natomiast przy użyciu kodu QR, który znajduje się w książeczce płyty fani będą mogli pobrać wybrane zdjęcia CLEO oraz dedykowany filmik od Artystki.
Na wszystkich którzy zamówią album w przedsprzedaży czeka kolejna niespodzianka - otrzymają płytę z...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 5,00 zł
Średnie wahanie: 5,00 zł
Najwyższa rozpiętość: 5,00 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie