Damian Hyra Quartet - Z oddali - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Damian Hyra Quartet - Z oddali na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Damian Hyra Quartet - Z oddali? Chcesz kupić tanio Damian Hyra Quartet - Z oddali za 30 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Damian Hyra Quartet - Z oddali kosztuje na Allegro pomiędzy 33,00 zł, a 44,48 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 38,74 zł. Najtańsza oferta to "Damian Hyra Quartet - Z Oddali *CD", natomiast najdroższa to "DAMIAN HYRA QUARTET: Z ODDALI (DIGIPACK) [CD]".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Damian Hyra Quartet - Z oddali premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 33,00 zł
Średnia cena: 38,74 zł
Najwyższa cena: 44,48 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 9
Średnia ilość towaru: 519
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-08-02 do 2021-08-08 (tydzień 31, rok 2021).

Damian Hyra Quartet - Z oddali

Nakładem V Records ukaże się debiut płytowy Damian Hyra Quartet pt. "Z oddali". Damian Hyra to zdolny gitarzysta i wokalista (studiuje w klasie Artura Lesickiego na Akademii Muzycznej we Wrocławiu), a także artysta, który wie czego chce. Z lekkością radzi sobie jako bandleader i producent muzyczny. Jazz, improwizacje i poetyckie autorskie teksty - tak można pokrótce scharakteryzować DHQ. Liderowi formacji towarzyszą jego przyjaciele - znakomici muzycy jazzowi młodego pokolenia Dominik Gawroński (trąbka flugelhorn), Ambroży Ranz (bass, kontrabas), Dawid Opaliński (perkusja). Brzmienie, przestrzeń i przekaz muzyczny, także ten ukryty w słowie - mają największą wartość dla muzyków kwartetu. Damian Hyra Quartet to finaliści tegorocznego Jazzu nad Odrą, Blue Note Jazz Competition, Jazz Krokus Festival i Bass&Beat Festival. Zespół jest także zwycięzcą konkursu "Jazzowy debiut fonograficzny" IMiT, a debiutancka płyta ukaże przy współpracy z Instytutem Muzyki Tańca.

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 11,48 zł
Średnie wahanie: 11,48 zł
Najwyższa rozpiętość: 11,48 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie