David Nicholls - Jeden Dzień - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena David Nicholls - Jeden Dzień na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta David Nicholls - Jeden Dzień? Chcesz kupić tanio David Nicholls - Jeden Dzień za 6 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

David Nicholls - Jeden Dzień kosztuje na Allegro pomiędzy 6,50 zł, a 12,00 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 9,25 zł. Najtańsza oferta to "JEDEN DZIEŃ DAVID NICHOLLS AUDIOBOOK", natomiast najdroższa to "Jeden dzień David Nicholls".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: David Nicholls - Jeden Dzień premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 6,50 zł
Średnia cena: 9,25 zł
Najwyższa cena: 12,00 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 67
Średnia ilość towaru: 36
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-08-09 do 2021-08-15 (tydzień 32, rok 2021).

David Nicholls - Jeden Dzień

"Emma i Dex" Doprawdy, trudno o mniej dobraną parę. Ona – zakompleksiona idealistka w grubych okularach. On – superprzystojniak z poczuciem, że świat należy do niego. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. Jemu natychmiast udaje się to, o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu... Jest rok 1988. 15 lipca. Oboje dostają dyplomy uniwersyteckie i spędzają ze sobą noc. Następnego dnia każde pójdzie w swoją stronę. Gdzie będą w ten dzień za rok? Za dwa lata? I każdego następnego roku? Czy mają szansę spotkać się, a jeśli tak, to czy będzie im ze sobą po drodze? Wielka, absorbująca, błyskotliwa… – Nick Hornby Genialna książka! Każdy czytelnik ją pokocha! – Tony Parsons"

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 5,41 zł
Średnie wahanie: 6,66 zł
Najwyższa rozpiętość: 7,32 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie