Demi Lovato - Dancing with the Devil… The Art of Starting Over - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Demi Lovato - Dancing with the Devil… The Art of Starting Over na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Demi Lovato - Dancing with the Devil… The Art of Starting Over? Chcesz kupić tanio Demi Lovato - Dancing with the Devil… The Art of Starting Over za 45 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Demi Lovato - Dancing with the Devil… The Art of Starting Over kosztuje na Allegro pomiędzy 49,99 zł, a 64,75 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 57,37 zł. Najtańsza oferta to "Dancing With The Devil...The Art of Starting Over", natomiast najdroższa to "Demi Lovato Dancing With The Devil".

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 49,99 zł
Średnia cena: 57,37 zł
Najwyższa cena: 64,75 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 15
Średnia ilość towaru: 654
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Demi Lovato - Dancing with the Devil… The Art of Starting Over

Premierze wyczekiwanego albumu towarzyszy czteroodcinkowy serial dokumentalny "Demi Lovato: Dancing with the Devil".
Zarówno na albumie, jak i w dokumencie, Demi opowie historię. jak w 2018 niemal otarła się o śmierć w wyniku przedawkowania. Przedstawi też, jak jej życie wygląda obecnie oraz jak wygląda jej droga do uzdrowienia. Za produkcję albumu odpowiadają Lovato oraz jej menedżer, Scooter Braun. Pierwszą zapowiedzią albumu był utwór "Anyone", który Demi wykonała na ubiegłorocznej ceremonii Grammy. Sesja zdjęciowa do okładki odbyła się w Josuha Tree w Kalifornii, a autorką zdjęć jest Dana Trippe.
Demi Lovato to jedna z najpopularniejszych popowych artystek. Światową sławę przyniósł jej film Disneya "Camp Rock" z 2008 roku. Dwa lata później do kin trafił sequel, "Camp Rock 2: The Finak Jam". Również w 2008 ukazał się debiutancki album Lovato, "Don't Forget". Następnie artystka wydała jeszcze pięć płyt. Ostatnia z nich, "Tell Me You Love Me", ukazała się w 2017 i przyniosła hit "Sorry Not Sorry". Do innych wielkich przebojów Demi należą "Cool for the Summer", "Heart Attack", "Neon Lights" czy "Really Don't Care".
Demi...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 5,99 zł
Średnie wahanie: 14,92 zł
Najwyższa rozpiętość: 25,01 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie