Dorota Głuska - Burza depcze mi po piętach - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Dorota Głuska - Burza depcze mi po piętach na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Dorota Głuska - Burza depcze mi po piętach? Chcesz kupić tanio Dorota Głuska - Burza depcze mi po piętach za 12 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Dorota Głuska - Burza depcze mi po piętach kosztuje na Allegro pomiędzy 13,00 zł, a 22,00 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 17,50 zł. Najtańsza oferta to "BURZA DEPCZE MI PO PIĘTACH - DOROTA GŁUSKA", natomiast najdroższa to "BURZA DEPCZE MI PO PIĘTACH / DOROTA GŁUSKA.".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Dorota Głuska - Burza depcze mi po piętach premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 13,00 zł
Średnia cena: 17,50 zł
Najwyższa cena: 22,00 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 20
Średnia ilość towaru: 17
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Dorota Głuska - Burza depcze mi po piętach

Czy można zrobić sobie przerwę w pracy i wyruszyć w 5-miesięczną podróż? Okazuje się, że tak! Dorota Głuska udowadnia, że można samotnie przejechać 16 tysięcy kilometrów, zwiedzić 6 krajów Ameryki Południowej i zobaczyć niezliczoną ilość Plazas de Armas. Podróżuje z plecakiem, planując jedynie 2 dni naprzód; poznaje po drodze niesamowitych ludzi, którzy często stają się uczestnikami jej dalszych wojaży. Przemierza Andy zdezelowanymi autobusami w środku pory deszczowej, odkrywa tajniki języka hiszpańskiego i keczua, wspina się na aktywny wulkan Villarica, odwiedza Górę Zjadającą Ludzi i żuje liście koki. Biała gringa zgłębia kulturę macho, sprawdza, jak smakuje pieczona świnka morska, a w peruwiańskiej puszczy poddaje się szamańskiej ceremonii, pijąc halucynogenny napój z rośliny ayahuasca.

Kim jest Dorota Głuska? Dziewczyną, która dorastała pośród hangarów lotniska w Krośnie i na warszawskim Tarchominie. Absolwentką zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Obywatelką świata – mieszkała w Londynie i Strasbourgu. Backpackerką uciekającą od turystycznych szlaków, kochającą góry i bezdroża....

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 9,00 zł
Średnie wahanie: 10,00 zł
Najwyższa rozpiętość: 10,55 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie