Eduardo Roca - Warsztat zakazanych książek - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Eduardo Roca - Warsztat zakazanych książek na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Eduardo Roca - Warsztat zakazanych książek? Chcesz kupić tanio Eduardo Roca - Warsztat zakazanych książek za 10 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Eduardo Roca - Warsztat zakazanych książek kosztuje na Allegro pomiędzy 11,35 zł, a 19,90 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 15,63 zł. Najtańsza oferta to "Warsztat książek zakazanych", natomiast najdroższa to "ROCA EDUARDO - WARSZTAT KSIĄŻEK ZAKAZANYCH".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Eduardo Roca - Warsztat zakazanych książek premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 11,35 zł
Średnia cena: 15,63 zł
Najwyższa cena: 19,90 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 10
Średnia ilość towaru: 2
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-08-09 do 2021-08-15 (tydzień 32, rok 2021).

Eduardo Roca - Warsztat zakazanych książek

Lorentz Block pracuje w warsztacie złotniczym teścia. Jest doskonały w zawodzie, ale zawsze marzyła mu się inna kariera. Mając dwanaście lat stanął do egzaminu w skryptorium Nikolasa Fischera, gdzie powiedziano mu, że mańkut – był prawo i leworęczny - nigdy nie będzie kopistą. Ale o książkach nie zapomniał. Kiedy przypadkiem widzi odbitą w mokrym piasku literę, wpada na pomysł, żeby znaleźć sposób na odbijanie liter na papierze. Wykorzystuje wiedzę złotnika i drogą prób i błędów tworzy formy dla pierwszych czcionek. Pracuje w domu, po nocach, gdzie jedynym świadkiem jest jego córka, Erika. Z czasem dowie się o tym zaprzyjaźniony księgarz Buchmann i spotykający się u niego profesorowie i światli kolończycy…

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 3,00 zł
Średnie wahanie: 3,89 zł
Najwyższa rozpiętość: 8,55 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie