FIFA 14 na Wii - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena FIFA 14 na Wii na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta FIFA 14 na Wii? Chcesz kupić tanio FIFA 14 na Wii za 40 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

FIFA 14 na Wii kosztuje na Allegro pomiędzy 45,00 zł, a 69,00 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 57,00 zł. Najtańsza oferta to "FIFA 14 Legacy Edition Wii", natomiast najdroższa to "gra FIFA 14 SONY PS VITA nowa folia".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: FIFA 14 premiera Wii.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 45,00 zł
Średnia cena: 57,00 zł
Najwyższa cena: 69,00 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 5
Średnia ilość towaru: 5
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

FIFA 14 na Wii

Perfekcyjny strzał. Przygotuj idealne uderzenie
Nowy system wykańczania akcji. Piłkarze potrafią teraz wybrać odpowiedni kąt i sposób dobiegnięcia do piłki, aby oddać perfekcyjny strzał. Gole dają jeszcze większą satysfakcję! W razie potrzeby można też uderzyć piłkę bez przygotowania, nawet w przypadku utraty równowagi.

Chroń piłkę. Zdominuj środek pola i narzuć swoje tempo
Nie dopuszczaj obrońców do piłki i drybluj przy dowolnej szybkości. Konstruuj akcje w środku pola i kontroluj tempo meczu. Walcz o pozycję przed otrzymaniem piłki, a potem wymiń obrońców i wyprowadź szybką kontrę.

Realistyczna fizyka piłki. Autentyczne zachowanie piłki
Kop z większą siłą i finezją. Teraz trajektoria lotu piłki w grze jest zgodna z prawami fizyki. Można oddawać potężne strzały z dystansu, wykonywać mocne strzały odchodzące i precyzyjne dośrodkowania, a także mocno podkręcać piłkę. Zupełnie jak na prawdziwym boisku!


Inteligentni zawodnicy. Lepsza współpraca w drużynie
Ulepszony moduł podejmowania decyzji sprawia, że zawodnicy lepiej kryją przeciwników i szybciej reagują na rozwój sytuacji. Obrońcy wspierają Cię i...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 19,01 zł
Średnie wahanie: 16,71 zł
Najwyższa rozpiętość: 24,00 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie