Final Fantasy XIV: A Realm Reborn na PS3 - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Final Fantasy XIV: A Realm Reborn na PS3 na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Final Fantasy XIV: A Realm Reborn na PS3? Chcesz kupić tanio Final Fantasy XIV: A Realm Reborn na PS3 za 17 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn na PS3 kosztuje na Allegro pomiędzy 18,99 zł, a 25,00 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 22,00 zł. Najtańsza oferta to "FINAL FANTASY XIV REALM XIV REBORN PS3 FOLIA NÓWKA", natomiast najdroższa to "Final Fantasy XIV: A Realm Reborn - PS3 - Nowa".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Final Fantasy XIV: A Realm Reborn premiera PS3.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 18,99 zł
Średnia cena: 22,00 zł
Najwyższa cena: 25,00 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 23
Średnia ilość towaru: 60
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn na PS3

Zdobądź przyjaciół w bitwie, dosiądź chocobo, lataj statkami powietrznymi i stwórz swoją własną historię w krainie Eorzea. Wyrusz samodzielnie lub skorzystaj z pomocy przyjaciół, aby wypełnić epickie misje, walczyć z potworami znanymi już z serii Final Fantasy, zdobywaj unikalne umiejętności i uzbrojenie. Wszystkie klasyczne elementy z serii, którą znasz i kochasz czekają!

Wyrusz na przygodę swojego życia, aby odmienić los świata Eorzea!

Cechy gry:
• Najlepsze elementy z przebogatej serii Final Fantasy, w tym: chocobos i moogles, Crystal Tower, Magitek Armour, Cait Sith i Przerwa Limit.

• Unikalny system tworzenia postaci, który pozwala w każdym momencie na zmianę jednej z dziewiętnastu różnych klas poprzez zmianę uzbrojenia. Rozwijaj swoją postać jak chcesz, w dowolnym kierunku, w dowolnym momencie, w dowolnym miejscu.

• Doświadcz dynamicznie zmieniających się wydarzeń dzięki systemowi Full Active Time Events (F.A.T.E.) Weź udział w przygodach w tym otwartym świecie i pomóż go kształtować.

• W niezwykle wizjonerskim świecie Final Fantasy możesz wybrać z wielu wspaniałych i zróżnicowanych klas i charakterów...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 5,00 zł
Średnie wahanie: 5,91 zł
Najwyższa rozpiętość: 6,01 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie