Gogol Bordello - Seekers And Finders - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Gogol Bordello - Seekers And Finders na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Gogol Bordello - Seekers And Finders? Chcesz kupić tanio Gogol Bordello - Seekers And Finders za 45 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Gogol Bordello - Seekers And Finders kosztuje na Allegro pomiędzy 50,00 zł, a 84,99 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 67,50 zł. Najtańsza oferta to "Gogol Bordello - Seekers And Finders Black *CD", natomiast najdroższa to "Seekers and Finders Gogol Bordello CD".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Gogol Bordello - Seekers And Finders premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 50,00 zł
Średnia cena: 67,50 zł
Najwyższa cena: 84,99 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 26
Średnia ilość towaru: 1849
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-31 do 2021-06-06 (tydzień 22, rok 2021).

Gogol Bordello - Seekers And Finders

Nowy album Gogol Bordello ukaże się 25 sierpnia i będzie to 7-my album w dyskografii grupy. Krążek powstawał na trzech różnych kontynentach, w bardzo różnych miejscach i według lidera grupy, Eugene Hutza, jest to doskonale słyszalne w nowej muzyce zespołu.

Fani Gogol Bordello znajdą na "Seekers and Finders" to wszystko za co kochają zespół, a więc skrzypce, akordeon, dęciaki, ale oczywiście nie zabraknie klasycznego, rockowego instrumentarium.

Zespół powstał w 1999 roku i od początku nie unikał eksperymentów. W swojej twórczości połączyli "cygańskiego", inspirowanego mocno Europą Wschodnią, punk rocka, oraz klasyczne brzmienie nowojorskiego undergroundu. Współpracowali z cenionymi producentami, takimi jak: Rick Rubin, Steve Albini, Andrew Scheps, czy Victor Van Vugt.

Skład zespołu:
Eugene Hütz (Vocals/Guitar), Sergey Ryabtsev (Violin), Thomas Gobena (Bass), Pedro Erazo-Segovia (Vocals/Percussion), Pasha Newmerzhitsky (Accordion), Boris Pelekh (Guitar), Alfredo Ortiz (Drums), Pamela Racine (Vocals/Percussion), Vanessa Walters (Vocals/Percussion).

Lista utworów:

1. Did It All

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 24,70 zł
Średnie wahanie: 40,04 zł
Najwyższa rozpiętość: 43,40 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie