Graham Moore - Sherlockista - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Graham Moore - Sherlockista na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Graham Moore - Sherlockista? Chcesz kupić tanio Graham Moore - Sherlockista za 9 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Graham Moore - Sherlockista kosztuje na Allegro pomiędzy 10,00 zł, a 15,00 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 12,50 zł. Najtańsza oferta to "Graham Moore SHERLOCKISTA ", natomiast najdroższa to "Graham Moore Sherlockista dziennik A Conan Doyle’a".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Graham Moore - Sherlockista premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 10,00 zł
Średnia cena: 12,50 zł
Najwyższa cena: 15,00 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 10
Średnia ilość towaru: 6
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-07-12 do 2021-07-18 (tydzień 28, rok 2021).

Graham Moore - Sherlockista

Jaką tajemnicę kryją zapiski z przeszłości? W grudniu 1893 roku londyńscy miłośnicy Sherlocka Holmesa z niecierpliwością otworzyli egzemplarze magazynu „Stand”, oczekując kolejnej przygody detektywa. Ale stała się rzecz straszna – twórca Holmesa, Arthur Conan Doyle, zabił ich bohatera! Londyn pogrążył się w żałobie, a Conan Doyle'a powszechnie uznano za mordercę. W roku 1901 pisarz wskrzesił Holmesa, równie nagle jak wcześniej go „usunął”. I chociaż prowadził szczegółowy dziennik, nie wyjaśnił tej nagłej zmiany decyzji. Po jego śmierci dziennik zaginął i nigdy go nie odnaleziono. Czy aby na pewno? Harold White, badacz literatury, zostaje przyjęty do elitarnego towarzystwa entuzjastów Sherlocka Holmesa o nazwie Chłopcy z Baker Street. Przez myśl mu nie przeszło, że za chwilę rzuci się w pogoń za świętym Graalem holmesofilów: zagubionym dziennikiem. Jednak kiedy największy uczony zajmujący się studiami nad Conan Doylem zostaje znaleziony martwy w swoim pokoju hotelowym, to Harold, posługując się mądrością i metodami zasięgniętymi z niezliczonych opowieści detektywistycznych, podejmuje poszukiwania zarówno dziennika, jak i zabójcy…

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 4,51 zł
Średnie wahanie: 1,85 zł
Najwyższa rozpiętość: 5,00 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie