Halina Kunicka - 12 godzin z życia kobiety - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Halina Kunicka - 12 godzin z życia kobiety na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Halina Kunicka - 12 godzin z życia kobiety? Chcesz kupić tanio Halina Kunicka - 12 godzin z życia kobiety za 13 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Halina Kunicka - 12 godzin z życia kobiety kosztuje na Allegro pomiędzy 15,00 zł, a 24,99 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 20,00 zł. Najtańsza oferta to "HALINA KUNICKA - 12 GODZIN Z ZYCIA KOBIETY", natomiast najdroższa to "HALINA KUNICKA: 12 GODZIN Z ŻYCIA KOBIETY [CD]".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Halina Kunicka - 12 godzin z życia kobiety premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 15,00 zł
Średnia cena: 20,00 zł
Najwyższa cena: 24,99 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 21
Średnia ilość towaru: 1800
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-31 do 2021-06-06 (tydzień 22, rok 2021).

Halina Kunicka - 12 godzin z życia kobiety

"Dwanaście godzin z życia kobiety" to reedycja albumu z 1978 roku. Mija zatem 40 lat od powstania tego "swoistego concept albumu o współczesnej kobiecie". Autorami ponadczasowych piosenek monodramu piosenkarskiego Haliny Kunickiej jest duet Wojciech Młynarski - Jerzy Derfel. Jak napisał w książeczce jubileuszowego wydania albumu Marcin Kydryński:
"Z perspektywy lat album "Dwanaście godzin" zdaje się zwiastować dzisiejszy nurt zaangażowanej twórczości "feminizmu umiarkowanego", opisując, jak słyszymy w ostatnim utworze, "raj i piekło kobiet". Wszelako nawet piekło Młynarski zawsze umiał opisać z uśmiechem, z ciepłem, serdecznością dla uwikłanych w nie bohaterek.
- "Wciąż nie mogę się nadziwić, jak Wojtek nas dobrze znał, jak rozumiał zakręty kobiecej psychiki. I jak umiał o nich też pisać z humorem" – wspomina Halina Kunicka już po śmierci przyjaciela.
Dobrze jest wiedzieć, że przez czterdzieści lat kobiety w Polsce odbyły długą, w znacznym stopniu wyzwalającą podróż. Choć przecież wciąż niejednokrotnie odnajdą swoje historie, rozterki i marzenia w tych piosenkach, bo one wymykają się doraźności, istnieją poza...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 9,99 zł
Średnie wahanie: 9,99 zł
Najwyższa rozpiętość: 9,99 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie