Hitman: Rozgrzeszenie na PS3 - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Hitman: Rozgrzeszenie na PS3 na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Hitman: Rozgrzeszenie na PS3? Chcesz kupić tanio Hitman: Rozgrzeszenie na PS3 za 40 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Hitman: Rozgrzeszenie na PS3 kosztuje na Allegro pomiędzy 49,00 zł, a 78,00 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 63,50 zł. Najtańsza oferta to "GRA PS3 HITMAN ABSOLUTION (ROZGRZESZENIE)", natomiast najdroższa to "HITMAN ABSOLUTION ROZGRZESZENIE PS3 PL".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Hitman: Rozgrzeszenie premiera PS3.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 49,00 zł
Średnia cena: 63,50 zł
Najwyższa cena: 78,00 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 23
Średnia ilość towaru: 9
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-09-20 do 2021-09-26 (tydzień 38, rok 2021).

Hitman: Rozgrzeszenie na PS3

Hitman: Rozgrzeszenie opowiada historię doskonale wytrenowanego Agenta 47, podejmującego bardzo osobisty kontrakt na ujawnienie prawdy o śmierci swojego wieloletniego agenta prowadzącego, Diany Burnwood. Wybierając swoje cele, w tej najbardziej ambitnej części ze wszystkich gier serii, oryginalny zabójca musi polegać na swoich wypracowanych przez lata umiejętnościach i instynkcie.

Cechy gry:
• Polska wersja językowa na wszystkich platformach - Xbox 360, Playstation 3 oraz komputerach osobistych.

• Oryginalny Zabójca powraca: Po sprzedaniu prawie 10 milionów kopii i głośnym filmie kinowym, Hitman: Rozgrzeszenie jest kolejną, wyczekiwaną z niecierpliwością, częścią serii Hitman, która ukaże się w roku 2012 na PlayStation 3, Xbox 360 i PC.

• Używając nowej technologii Glacier 2, opracowanej przez IO-Interactive, tytuł został stworzony od zera zawierając fabułę w filmowym stylu, wyróżniając się grafiką oraz bardzo oryginalnymi rozwiązaniami w mechanice rozgrywki i udźwiękowienia.

• Doświadcz tętniącego życiem świata: Przemieszczając się po lokacjach, gracze wywierają wpływ na inne postacie, które reagują na subtelne...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 12,00 zł
Średnie wahanie: 27,43 zł
Najwyższa rozpiętość: 35,10 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie