Jennifer L. Scott - W domu madame Chic - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Jennifer L. Scott - W domu madame Chic na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Jennifer L. Scott - W domu madame Chic? Chcesz kupić tanio Jennifer L. Scott - W domu madame Chic za 40 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Jennifer L. Scott - W domu madame Chic kosztuje na Allegro pomiędzy 48,89 zł, a 59,00 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 53,95 zł. Najtańsza oferta to "W DOMU MADAME CHIC", natomiast najdroższa to "W domu Madame Chic Jennifer L. Scott".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Jennifer L. Scott - W domu madame Chic premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 48,89 zł
Średnia cena: 53,95 zł
Najwyższa cena: 59,00 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 3
Średnia ilość towaru: 3
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-31 do 2021-06-06 (tydzień 22, rok 2021).

Jennifer L. Scott - W domu madame Chic

Kiedy przyjechała do Paryża była zwykłą dziewczyną z Kalifornii, nie mającą pojęcia, czy jest styl i elegancja. Tego wszystkiego oraz sztuki życia à la française nauczyła ją dopiero Madame Chic. Minęły lata, Jennifer wróciła do USA, wyszła za mąż i założyła rodzinę. Wychowując dwie córeczki i prowadząc dom, wpadła w nużącą monotonię prania, prasowania, zmywania i sprzątania. Wtedy zaczęła przypominać sobie paryski dom swojej mentorki, w którym stół na śniadanie pięknie nakrywano już poprzedniego wieczora, a muzyka tworzyła subtelne tło rodzinnych spotkań i rytuałów, jak codzienny koktajl państwa Chic.

Takiego życia zapragnęła Jennifer i w ślad za tym postanowiła wypełniać swoje codzienne obowiązki jak Madame Chic - uważnie i cierpliwie. Okazało się, że codzienna rutyna może stać się źródłem przyjemności.

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 10,11 zł
Średnie wahanie: 11,15 zł
Najwyższa rozpiętość: 30,50 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie