Jordan Belfort - Polowanie na Wilka z Wall Street - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Jordan Belfort - Polowanie na Wilka z Wall Street na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Jordan Belfort - Polowanie na Wilka z Wall Street? Chcesz kupić tanio Jordan Belfort - Polowanie na Wilka z Wall Street za 22 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Jordan Belfort - Polowanie na Wilka z Wall Street kosztuje na Allegro pomiędzy 25,00 zł, a 43,99 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 34,50 zł. Najtańsza oferta to "Polowanie na wilka z Wall Street Belfort NOWA", natomiast najdroższa to "KSIĄŻKA Polowanie na Wilka z Wall Street Jordan Be".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Jordan Belfort - Polowanie na Wilka z Wall Street premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 25,00 zł
Średnia cena: 34,50 zł
Najwyższa cena: 43,99 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 139
Średnia ilość towaru: 4775
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-08-09 do 2021-08-15 (tydzień 32, rok 2021).

Jordan Belfort - Polowanie na Wilka z Wall Street

Kontynuacja głośnego i skandalizującego „Wilka z Wall Street”. Historia sfilmowana przez Martina Scorsese, z Leonardem Di Caprio w roli głównej. Jordan Belfort, właściciel jednej z największych firm brokerskich w Stanach Zjednoczonych wpada w poważne kłopoty. W wieku trzydziestu pięciu lat opływa w atrybuty typowego dla Wall Street sukcesu, takie jak luksusowe rezydencje, jachty, prywatne samoloty, limuzyny i tabuny prostytutek, od których roiło się nawet w podziemiach budynku firmy. Wie, że po piętach depczą mu agenci FBI - bynajmniej nie z powodu rozwiązłego trybu życia - lecz jest przekonany, że zdoła ich przechytrzyć.

Przebudzenie okazuje się bolesne. Królestwo Belforta popada w ruinę, a on sam musi stawić czoło największemu wyzwaniu: poradzić sobie z sędziami, zatrzymać dzieci i rozwścieczoną żonę, zachowując przy tym resztki szacunku do siebie. Dla kogoś takiego jak on jest to prawdziwe piekło. Czy najsłynniejszy skandalista w historii świata finansów zdoła się opamiętać?

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 15,58 zł
Średnie wahanie: 17,46 zł
Najwyższa rozpiętość: 18,99 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie