Karen Miller - Dzieci Rybaka. Tom 1. Utracona magia - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Karen Miller - Dzieci Rybaka. Tom 1. Utracona magia na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Karen Miller - Dzieci Rybaka. Tom 1. Utracona magia? Chcesz kupić tanio Karen Miller - Dzieci Rybaka. Tom 1. Utracona magia za 22 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Karen Miller - Dzieci Rybaka. Tom 1. Utracona magia kosztuje na Allegro pomiędzy 24,00 zł, a 40,00 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 32,00 zł. Najtańsza oferta to "Utracona magia, Karen Miller", natomiast najdroższa to "Utracona magia dzieci rybaka Tom 1 Karen Miller".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Karen Miller - Dzieci Rybaka. Tom 1. Utracona magia premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 24,00 zł
Średnia cena: 32,00 zł
Najwyższa cena: 40,00 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 48
Średnia ilość towaru: 2565
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Karen Miller - Dzieci Rybaka. Tom 1. Utracona magia

Przed laty, za cenę wielu śmierci, Asher pokonał mrocznego czarnoksiężnika Morga i przyniósł Lur pokój. Lecz teraz, szczęśliwie wychowując dzieci, Przebudzony Mag zdaje sobie sprawę, że pokój i bezpieczeństwo były złudzeniem. Coś obudziło się w głębi ziemi, sprowadzając na Lur siły natury grożące rozdarciem ich świata na strzępy. Asher sądzi, że zdoła ocalić królestwo, sięgając po niebezpieczną magię, której nienawidzi… i która może go kosztować życie. Rafel, syn Ashera, jest magiem o wielkiej mocy, ale musi wyrwać się spod kontroli ojca, żeby w pełni odkryć własne zdolności. Wszystkie wcześniejsze ekspedycje przez zakazane góry zakończyły się porażką i śmiercią ich uczestników, jednak Rafel jest zdeterminowany, by podjąć taką próbę. Podczas gdy ojciec i syn z trudem starają się osiągnąć porozumienie, gdzieś indziej rośnie w siłę potężne zło…

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 10,08 zł
Średnie wahanie: 8,61 zł
Najwyższa rozpiętość: 16,00 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie