Kevin Powers - Żółte ptaki - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Kevin Powers - Żółte ptaki na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Kevin Powers - Żółte ptaki? Chcesz kupić tanio Kevin Powers - Żółte ptaki za 8 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Kevin Powers - Żółte ptaki kosztuje na Allegro pomiędzy 9,12 zł, a 11,42 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 10,27 zł. Najtańsza oferta to "Żółte ptaki", natomiast najdroższa to "Żółte ptaki".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Kevin Powers - Żółte ptaki premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 9,12 zł
Średnia cena: 10,27 zł
Najwyższa cena: 11,42 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 11
Średnia ilość towaru: 4
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Kevin Powers - Żółte ptaki

„Wojna próbowała nas zabić wiosną”. Tak rozpoczyna się przejmująca historia przyjaźni i starty. Dwóch szeregowców – dwudziestojednoletni Bartle i osiemnastoletni Murph – którzy poznali się podczas szkolenia dla rekrutów w Stanach, zostali rzuceni w wir wojny, na którą żaden z nich nie był gotów. Ich pluton walczy teraz w krwawych potyczkach, usiłując odbić irackie miasto Al Tafar. A Bartle obiecał, że sprowadzi Murpha żywego do domu.

W niekończącej się serii następujących po sobie długich dni, dwaj młodzi żołnierze robią wszystko, by chronić się nawzajem przed nadciągającymi zewsząd niebezpieczeństwami: irackimi bojownikami, ekstremalnym zmęczeniem i wyczerpującym napięciem psychicznym, wynikającym z poczucia ciągłego śmiertelnego zagrożenia. Kiedy rzeczywistość zaczyna zmieniać się w mglisty koszmar, Murph stopniowo traci kontakt z otaczającym go światem, a Bartle podejmuje działania, o które nigdy by siebie nie podejrzewał.

Żółte ptaki to wielokrotnie nagradzana, niezwykle oryginalna, głęboka i emocjonalna powieść, ukazująca dewastujący psychologiczny wpływ toczonej za granicami kraju wojny nie tylko...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 2,30 zł
Średnie wahanie: 4,32 zł
Najwyższa rozpiętość: 5,88 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie