Kilian Jornet - Biec albo umrzeć - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Kilian Jornet - Biec albo umrzeć na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Kilian Jornet - Biec albo umrzeć? Chcesz kupić tanio Kilian Jornet - Biec albo umrzeć za 22 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Kilian Jornet - Biec albo umrzeć kosztuje na Allegro pomiędzy 24,00 zł, a 42,00 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 33,00 zł. Najtańsza oferta to "Biec albo umrzeć - Kilian Jornet", natomiast najdroższa to "Biec albo umrzeć Jornet Kilian".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Kilian Jornet - Biec albo umrzeć premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 24,00 zł
Średnia cena: 33,00 zł
Najwyższa cena: 42,00 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 182
Średnia ilość towaru: 1870
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Kilian Jornet - Biec albo umrzeć

Człowiek wyjątkowy. Heros. Niezwykła osoba. Kilian Jornet jest aktualnym mistrzem świata w skyrunningu, jednej z najtrudniejszych dyscyplin sportowych na świecie. Wszedł i zszedł z Kilimandżaro szybciej niż ktokolwiek inny. Wymazał wszystkie światowe rekordy w każdym z wyzwań, jakie sobie postawił: Ultra-Trail du Mont-Blanc, Transpirenaica, wyprawa dookoła jeziora Tahoe...Biec albo umrzeć to dziennik zwycięzcy, filozofia życia i doskonała lekcja dla każdego z nas.Kiss or kill. Pocałuj albo zabij. Pocałuj chwałęalbo zgiń podczas próby. Porażka to śmierć,zwycięstwo to emocje. Walka jest tym,co wyróżnia zwycięstwo.Kilian Jornet

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 13,44 zł
Średnie wahanie: 25,19 zł
Najwyższa rozpiętość: 50,01 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie