Kris Verburgh - Klepsydra żywienia - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Kris Verburgh - Klepsydra żywienia na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Kris Verburgh - Klepsydra żywienia? Chcesz kupić tanio Kris Verburgh - Klepsydra żywienia za 18 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Kris Verburgh - Klepsydra żywienia kosztuje na Allegro pomiędzy 19,99 zł, a 36,68 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 28,34 zł. Najtańsza oferta to "Klepsydra żywienia Naukowe fakty o zdrowiu", natomiast najdroższa to "Klepsydra żywienia Verburgh Kris".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Kris Verburgh - Klepsydra żywienia premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 19,99 zł
Średnia cena: 28,34 zł
Najwyższa cena: 36,68 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 103
Średnia ilość towaru: 105
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-31 do 2021-06-06 (tydzień 22, rok 2021).

Kris Verburgh - Klepsydra żywienia

Kris Verburgh, lekarz medycyny i naukowiec, w „Klepsydrze żywienia” zebrał najnowsze, wiarygodne badania pokazujące zależności między tym co jemy, a metabolizmem naszego ciała. Metabolizm to nic innego jak ster wszystkich procesów zachodzących w ludzkim organizmie. Dieta, na którą się decydujemy ma więc bezpośrednie przełożenie na długość i jakość naszego życia.
Autor uważa, że piramidy żywieniowe oraz talerze zdrowia to przeszłość. Jego książka zmienia znaczenie pojęcia diety i rewolucjonizuje podejście do odżywiania.

„W dobrej diecie chodzi o utrzymanie zdrowia i spowolnienie procesu starzenia się” – twierdzi Verburgh. Jego książka to nie tylko recepta na długowieczność: metoda klepsydry jest prostym i naturalnym sposobem, by nadać życiu nową, lepszą jakość.

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 14,22 zł
Średnie wahanie: 15,70 zł
Najwyższa rozpiętość: 16,69 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie