Laurell K. Hamilton - Pieszczota nocy - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Laurell K. Hamilton - Pieszczota nocy na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Laurell K. Hamilton - Pieszczota nocy? Chcesz kupić tanio Laurell K. Hamilton - Pieszczota nocy za 10 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Laurell K. Hamilton - Pieszczota nocy kosztuje na Allegro pomiędzy 11,11 zł, a 15,00 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 13,06 zł. Najtańsza oferta to "Pieszczota nocy Laurell K Hamilton NOWA", natomiast najdroższa to "Hamilton Pieszczota nocy".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Laurell K. Hamilton - Pieszczota nocy premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 11,11 zł
Średnia cena: 13,06 zł
Najwyższa cena: 15,00 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 24
Średnia ilość towaru: 40
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-31 do 2021-06-06 (tydzień 22, rok 2021).

Laurell K. Hamilton - Pieszczota nocy

Witajcie w świecie Laurell K. Hamilton - świecie pełnym ziemskich rozkoszy, niebezpiecznej magii i pasjonujących przygód!

Po wymknięciu się z całej serii pułapek zastawionych na nią przez księcia Cela, jej kuzyna i rywala do korony Faerie, Meredith Gentry, prywatny detektyw z Los Angeles, staje przed szeregiem nowych wyzwań, wcale nie mniej groźnych niż zamachy na jej życie. Aby zostać królową, musi urodzić potomka, zanim uda się spłodzić dziecko Celowi. Kiedy Meredith pogrąża się w rozkoszach łoża z kolejnymi wojownikami ze straży królewskiej, usilnie próbując zajść w ciążę, nagle wokół niej w przerażających i tajemniczych okolicznościach zaczynają ginąć ludzie. W Faerie objawia pradawne zło, które może nie tylko pokrzyżować szyki Meredith, ale zatrząść najgłębszymi posadami całego królestwa...

"Większość z was zna mnie jako Merry Gentry, prywatnego detektywa. W rzeczywistości jestem księżniczką Meredith NicEssus, następczynią tronu Faerie - choć nie wiem, czy dożyję jego objęcia. Na tym, aby mi się nie powiodło, bardzo zależy mojemu kuzynowi - oboje uczestniczymy w wyścigu o koronę..."

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 3,89 zł
Średnie wahanie: 3,89 zł
Najwyższa rozpiętość: 3,89 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie