LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy na PC - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy na PC na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy na PC? Chcesz kupić tanio LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy na PC za 27 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy na PC kosztuje na Allegro pomiędzy 29,99 zł, a 52,99 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 41,49 zł. Najtańsza oferta to "Lego gra Gwiezdne Wojny Przebudzenie Mocy PC Nowa", natomiast najdroższa to "LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy PL PC".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy premiera PC.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 29,99 zł
Średnia cena: 41,49 zł
Najwyższa cena: 52,99 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 55
Średnia ilość towaru: 1255
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy na PC

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy to triumfalny powrót popularnej serii gier wideo. Gracze będą mogli w zabawny, humorystyczny i możliwy tylko w grach LEGO sposób odtworzyć bohaterskie sceny z filmowego hitu. Tytuł ten wprowadzi nową mechanikę rozgrywki pozwalającą budować, walczyć i latać po całej galaktyce jak nigdy dotąd. Fabuła będzie koncentrować się na wydarzeniach rozgrywających się pomiędzy częścią VI Powrotem Jedi, a częścią VII Przebudzeniem Mocy pozwalając dowiedzieć się więcej o nowym filmie oraz jego postaciach.

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy stanowi lepsze odzwierciedlenie filmu niż inne gry wideo. Znajdą się w niej wszystkie bohaterskie postacie znane z kina: Rey, Finn, Poe Dameron, Han Solo, Chewbacca, C-3PO i BB-8, a także Kylo Ren, generał Hux i kapitan Phasma. Akcja będzie się toczyć w tak charakterystycznych dla Gwiezdnych wojen miejscach, jak planeta Jakku i baza Starkiller.

Wypełniona akcją gra przygodowa wprowadza nowe elementy rozgrywki, w tym uzupełniony system „multibudowy”, w którym gracze mogą wybierać rozmaite opcje budowy, by popychać fabułę naprzód. Po raz pierwszy będzie...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 20,00 zł
Średnie wahanie: 22,48 zł
Najwyższa rozpiętość: 25,78 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie