Ludwik Stomma - Stommowisko. O mojej rodzinie i o mnie - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Ludwik Stomma - Stommowisko. O mojej rodzinie i o mnie na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Ludwik Stomma - Stommowisko. O mojej rodzinie i o mnie? Chcesz kupić tanio Ludwik Stomma - Stommowisko. O mojej rodzinie i o mnie za 35 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Ludwik Stomma - Stommowisko. O mojej rodzinie i o mnie kosztuje na Allegro pomiędzy 39,99 zł, a 44,90 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 42,45 zł. Najtańsza oferta to "Stommowisko O mojej rodzinie i o mnie L.Stomma", natomiast najdroższa to "Stommowisko O mojej rodzinie i ... - Ludwik Stomma".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Ludwik Stomma - Stommowisko. O mojej rodzinie i o mnie premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 39,99 zł
Średnia cena: 42,45 zł
Najwyższa cena: 44,90 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 5
Średnia ilość towaru: 4
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Ludwik Stomma - Stommowisko. O mojej rodzinie i o mnie

Czym jest życie? Pasmem szczęścia, sukcesów i radości czy też stałym zmaganiem się z przeciwnościami losu? Trudno tu o jednoznaczną odpowiedź, co autor udowadnia cytując różne na ten temat poglądy: Życie jest tylko przechodnim półcieniem/Nędznym aktorem, który swoją rolę/Przez parę godzin wygrawszy na scenie/W nicość przepada – powieścią idioty/Głośną, wrzaskliwą, a nic nie znaczącą. (William Szekspir); Hej, użyjmy żywota! Wszak żyjem tylko raz. (Adam Mickiewicz); Gorycz i nuda życie, nic więcej, a świat to bagnisko. (Giacomo Leopardi); Życie ludzkie na pozór/to zwykły kawał,/Lecz on nie jest tak prosty,/jakby się zdawał. (Tadeusz Boy Żeleński). Tak już jest, że w naszym życiu splatają się, w różnych proporcjach, radość i gorycz, obowiązki i przyjemności, pewność i zwątpienie, sukcesy i porażki – czy warto żałować chwil, które minęły? W Stommowisku autor opowiada o rodzinie, jej historii i podejściu do życia najbliższych mu osób.

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 4,91 zł
Średnie wahanie: 9,70 zł
Najwyższa rozpiętość: 12,90 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie