Łukasz Śmigiel - Mordercy - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Łukasz Śmigiel - Mordercy na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Łukasz Śmigiel - Mordercy? Chcesz kupić tanio Łukasz Śmigiel - Mordercy za 4 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Łukasz Śmigiel - Mordercy kosztuje na Allegro pomiędzy 5,00 zł, a 5,50 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 5,25 zł. Najtańsza oferta to "Mordercy Łukasz Śmigiel", natomiast najdroższa to "Łukasz Śmigiel "Mordercy"".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Łukasz Śmigiel - Mordercy premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 5,00 zł
Średnia cena: 5,25 zł
Najwyższa cena: 5,50 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 5
Średnia ilość towaru: 2
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Łukasz Śmigiel - Mordercy

„Morderstwo? Powiem ci coś o morderstwie. Jest łatwe, jest przyjemne i za chwilę dowiesz się o nim wszystkiego...” The Crow  Dwanaście mrocznych opowiadań z pogranicza grozy, kryminału, fantastyki i thrillera. Historie o tych, którzy odbierają życie innym, stworzone przez autora, którego pomysły docenili Graham Masterton, Łukasz Orbitowski i tysiące polskich czytelników (nominacje do nagród „wARTo”, „Sfinks” i „Nautilus”). Każda z tych opowieści trzyma w napięciu od pierwszej strony i zadziwia fabularnym rozwiązaniem. Łukasz Śmigiel – autor opowiadań (zbiór Demony), powieści (Decathexis, Muzykologia), słuchowisk radiowych i filmowych scenariuszy. Dziennikarz i publicysta zajmujący się naukowo nowoczesnymi formami promocji książek i pisarzy. Publikował w prasie kulturalnej („Tygiel Kultury”, „Znaczenia”, „Przekrój”) i literacko-fantastycznej („Alfred Hitchcock poleca”, „Nowa Fantastyka”, „Science Fiction, Fantasy i Horror”, Magazyn Fantastyczny”). Redaktor naczelny czasopisma „Lśnienie – Kultura Grozy”. Pracuje na Uniwersytecie Wrocławskim, w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej.

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 0,50 zł
Średnie wahanie: 1,62 zł
Najwyższa rozpiętość: 4,50 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie