Marcin Przybyłek - Gamedec. Tom 1. Obrazki z Imperium - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Marcin Przybyłek - Gamedec. Tom 1. Obrazki z Imperium na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Marcin Przybyłek - Gamedec. Tom 1. Obrazki z Imperium? Chcesz kupić tanio Marcin Przybyłek - Gamedec. Tom 1. Obrazki z Imperium za 45 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Marcin Przybyłek - Gamedec. Tom 1. Obrazki z Imperium kosztuje na Allegro pomiędzy 54,30 zł, a 60,00 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 57,15 zł. Najtańsza oferta to "Gamedec Obrazki z Imperium Tom 1 Marcin Przybyłek", natomiast najdroższa to "GAMEDEC OBRAZKI Z IMPERIUM TOM 1-2 PRZYBYŁEK".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Marcin Przybyłek - Gamedec. Tom 1. Obrazki z Imperium premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 54,30 zł
Średnia cena: 57,15 zł
Najwyższa cena: 60,00 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 6
Średnia ilość towaru: 4
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Marcin Przybyłek - Gamedec. Tom 1. Obrazki z Imperium

"Tę powieść można czytać, nie znając poprzednich części sagi"
Marcin Przybyłek

Po Drugiej Wojnie z Thirami w WayEmpire nastały Czasy Szczęśliwości. Ludzkość kontroluje ImBu – cyfrowy byt będący połączeniem programu Budda i wirtualnej reprezentacji Imperatora Gorgona Nemezjusa Ezry. Realną władzę sprawują Błogosławieni – Ranowie wyznaczeni przez ImBu.

Na tym nieskazitelnym obrazie pojawiają się jednak rysy: na jednej z planet wybucha epidemia, anarchista Han Fierce postanawia zamordować Rana, silniki pancerników otaczających Łzę Cheronei przestają działać, a Whale – statki cywilizacji, która współistnieje z WayEmpire - otwierają ogień do tajemniczej obcej floty.

Tymczasem Torkil Aymore odkrywa kult kobiety, która każe się nazywać Imperatorką i chce dzielić władzę z ImBu. Imperatorka twierdzi, że tylko ona może uratować ludzkość. . .

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 5,70 zł
Średnie wahanie: 5,70 zł
Najwyższa rozpiętość: 5,70 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie