Marcin Szczygielski - Filipinki, To My! - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Marcin Szczygielski - Filipinki, To My! na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Marcin Szczygielski - Filipinki, To My!? Chcesz kupić tanio Marcin Szczygielski - Filipinki, To My! za 30 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Marcin Szczygielski - Filipinki, To My! kosztuje na Allegro pomiędzy 34,94 zł, a 55,07 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 45,01 zł. Najtańsza oferta to "Filipinki, to my!", natomiast najdroższa to "Filipinki, TO MY! + CD".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Marcin Szczygielski - Filipinki, To My! premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 34,94 zł
Średnia cena: 45,01 zł
Najwyższa cena: 55,07 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 100
Średnia ilość towaru: 902
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-08-09 do 2021-08-15 (tydzień 32, rok 2021).

Marcin Szczygielski - Filipinki, To My!

Ilustrowana historia pierwszego polskiego girlsbanduW ciągu piętnastu lat istnienia (1959–1974) zespół Filipinki osiągnął zawrotny sukces. Dał około 4 tys. koncertów w Polsce, Szwecji, USA, Kanadzie, Anglii, NRD, Związku Radzieckim, Czechosłowacji i Bułgarii. Wydał kilkanaście płyt (m. in. w ZSRR i USA) - przy czym tylko pierwsze trzy sprzedały się nakładzie niemal miliona egzemplarzy, o czym na swoich łamach informował w 1974 r. amerykański tygodnik muzyczny „Billboard”. Zespół Filipinki był pierwszą polską grupą młodzieżową, która zyskała popularność nie tylko wśród swoich rówieśników, ale wśród wszystkich pokoleń odbiorców. Siedem skromnych, sympatycznych dziewcząt potrafiło śpiewa tak jak nikt wcześniej nie śpiewał – nowocześnie i prosto, bez jakiejkolwiek maniery. To spodobało się słuchaczom, ale pokochali Filipinki przede wszystkim za ich wdzięk i za to, że śpiewanie traktowały jak wspaniałą przygodę, którą przeżywały z prawdziwą radością. Dziś Filipinki znowu są pierwsze, bo jeszcze żaden polski zespół młodzieżowy z tamtych lat nie doczekał się tak bogato ilustrowanej i udokumentowanej...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 2,00 zł
Średnie wahanie: 16,79 zł
Najwyższa rozpiętość: 23,66 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie