Mary McCarthy - Grupa - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Mary McCarthy - Grupa na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Mary McCarthy - Grupa? Chcesz kupić tanio Mary McCarthy - Grupa za 4 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Mary McCarthy - Grupa kosztuje na Allegro pomiędzy 5,19 zł, a 10,00 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 7,60 zł. Najtańsza oferta to "Grupa - Mary McCarthy", natomiast najdroższa to "GRUPA".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Mary McCarthy - Grupa premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 5,19 zł
Średnia cena: 7,60 zł
Najwyższa cena: 10,00 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 38
Średnia ilość towaru: 13
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Mary McCarthy - Grupa

Kay i jej przyjaciółki miały wszystko to, co każda młoda dama mieć powinna. Były piękne, młode, posiadały odpowiedni status, pieniądze, dobre wykształcenie a świat leżał u ich stóp. Jednak ich wejście w dorosłość przypadło na czasy Wielkiego Kryzysu, w obliczu którego zmieniały się nie tylko światowe rynki finansowe, ale także całe społeczeństwa. Na oczach młodych absolwentek prestiżowej szkoły Vassar dokonywała się rewolucja światopoglądowa. Dobre maniery i odpowiednie otoczenie, które w przeszłości wystarczały w zupełności do odniesienia licznych sukcesów, w obliczu takich zmian nie wystarczały już do rozwiązywania prawdziwych dylematów adeptów dorosłości. Grupato powieść o porzuceniu szkolnych ideałów przez amerykańską klasę średnią lat 30.

Autorka oprócz niezwykle barwnych bohaterek stworzyła doskonały obraz zmieniającej się Ameryki. Z reporterskim zacięciem oddała to o czym mówiły zamożne dzielnice Nowego Jorku w latach 30. i jakimi ludźmi byli ich mieszkańcy.

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 4,10 zł
Średnie wahanie: 4,57 zł
Najwyższa rozpiętość: 4,86 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie