Max Richter - Three Worlds: Music From Woolf Works - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Max Richter - Three Worlds: Music From Woolf Works na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Max Richter - Three Worlds: Music From Woolf Works? Chcesz kupić tanio Max Richter - Three Worlds: Music From Woolf Works za 75 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Max Richter - Three Worlds: Music From Woolf Works kosztuje na Allegro pomiędzy 82,74 zł, a 133,88 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 108,31 zł. Najtańsza oferta to "Max Richter: Three Worlds: Music from Woolf Works", natomiast najdroższa to "MAX RICHTER - Three Worlds: Music From Woolf Works".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Max Richter - Three Worlds: Music From Woolf Works premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 82,74 zł
Średnia cena: 108,31 zł
Najwyższa cena: 133,88 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 17
Średnia ilość towaru: 1448
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-31 do 2021-06-06 (tydzień 22, rok 2021).

Max Richter - Three Worlds: Music From Woolf Works

Najnowszy album Maxa Richtera zawiera muzykę do baletu “Woolf Works”.

“Woolf Works” to znakomicie przyjęty przez krytykę tryptyk baletowy z choreografią McGregora, inspirowany życiem i twórczością angielskiej powieściopisarki Wirginii Woolf.

“Three Worlds: Music from Wolf Works” to nowy rozdział na muzycznej drodze kompozytorskiej Maxa Richtera. Ukazuje zamiłowanie kompozytora zarówno do bogatych melodii na smyczki i fortepian jak i jego wirtuozowskie władanie elektroniką. W utworze otwierającym album pojawia się wypowiedź samej Virginii Woolf czytającej esej : “Craftsmanship” (Rzemiosło) utrwalona na nagraniu BBC z 1937 roku.

Oryginalny balet spotkał się z niezwykle pozytywnym przyjęciem krytyki podczas premiery w 2015 r. , otrzymując Critics' Circle Award w kategorii najlepszej choreografii oraz Olivier Award za najlepszą produkcję baletową. The Observer opisał ten balet jako “przekonujące i wzruszające wydarzenie”, a według The Independent jest to “ pełne ambicji, wspaniałe, przemyślane dzieło”, The Guardian określił balet jako “poruszającą medytację dotyczącą pamięci, szaleństwa i życia”.

Każdy...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 49,14 zł
Średnie wahanie: 53,01 zł
Najwyższa rozpiętość: 58,03 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie