Michael Phelps - Autobiografia - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Michael Phelps - Autobiografia na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Michael Phelps - Autobiografia? Chcesz kupić tanio Michael Phelps - Autobiografia za 110 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Michael Phelps - Autobiografia kosztuje na Allegro pomiędzy 127,00 zł, a 149,20 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 138,10 zł. Najtańsza oferta to "Autobiografia. Michael Phelps Brian Cazeneuve,", natomiast najdroższa to "PHELPS - BEZ GRANIC".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Michael Phelps - Autobiografia premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 127,00 zł
Średnia cena: 138,10 zł
Najwyższa cena: 149,20 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 9
Średnia ilość towaru: 10
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-08-16 do 2021-08-22 (tydzień 33, rok 2021).

Michael Phelps - Autobiografia

MICHAEL PHELPS ZDOBYWCA 22 MEDALI OLIMPIJSKICH FENOMENALNYKiedy był małym chłopcem, bał się wejść wody.Żeby pływać, musiał się przełamać. Żeby zwyciężać, musiał pokochać to, co przerażało go najbardziej na świecie.Kilkanaście lat później, przygotowując się do Igrzysk w Londynie, spędzał w wodzie całe dnie.NIEZWYCIĘŻONYJako nastolatek powiedział trenerowi, że nigdy się nie męczy.Trener postawił sobie za punkt honoru udowodnić mu, że się myli. 22 medale olimpijskie później zrozumiał wreszcie, że Phelpsa nie da się złamać.ŻYWA LEGENDA39 razy bił rekord świata – po raz pierwszy jako stremowany piętnastolatek, onieśmielony przez sławy, z którymi stanął do wyścigu. Wygrał z najlepszymi – i pokochał smak zwycięstwa. Przeciwności losu tylko wzmagały jego determinację.Im większa ciążyła na nim presja, tym lepiej się spisywał. Im było trudniej, tym więcej z siebie dawał. Historia Michaela Phelpsa inspiruje. Uczy, że wielkie cele osiąga się małymi krokami. Po przeczytaniu jej żaden cel nie wyda ci się zbyt śmiały, a żaden plan – niemożliwy do zrealizowania.Tylko ta książka pozwoli Ci zajrzeć w umysł najwytrwalszego człowieka naszych czasów i poznać tajemnicę jego sukcesu.

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 22,20 zł
Średnie wahanie: 36,87 zł
Najwyższa rozpiętość: 54,20 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie