Mons Kallentoft - Duchy wiatru - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Mons Kallentoft - Duchy wiatru na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Mons Kallentoft - Duchy wiatru? Chcesz kupić tanio Mons Kallentoft - Duchy wiatru za 15 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Mons Kallentoft - Duchy wiatru kosztuje na Allegro pomiędzy 16,50 zł, a 29,00 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 22,75 zł. Najtańsza oferta to "Kallentoft Mons - Duchy wiatru", natomiast najdroższa to "Duchy wiatru".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Mons Kallentoft - Duchy wiatru premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 16,50 zł
Średnia cena: 22,75 zł
Najwyższa cena: 29,00 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 19
Średnia ilość towaru: 17
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-31 do 2021-06-06 (tydzień 22, rok 2021).

Mons Kallentoft - Duchy wiatru

Jest koniec lata. Wydaje się, że całe miasto jest już na skraju wytrzymałości. Tove, córka komisarz Malin Fors, pracuje jako opiekunka w domu starców. Pewnego dnia znajduje zwłoki jednego z pensjonariuszy, który powiesił się na kablu od dzwonka przyzywającego pielęgniarkę. Wszystko wskazuje na samobójstwo, jednak ci, którzy znali zmarłego, twierdzą, że był człowiekiem pogodnym i optymistycznie nastawionym do życia. Sekcja zwłok potwierdza podejrzenia, że Konrad nie odebrał sobie życia. Kto mógłby zyskać na śmierci starego, schorowanego człowieka, nawet w społeczeństwie, w którym pieniądze wydają się ważniejsze niż ludzka godność?Równocześnie właściciel domu starców czuje się coraz bardziej zagrożony. Wydaje mu się, że się, że ktoś na niego czyha w ciemnościach. Gdy zdaje sobie sprawę, że żadne pieniądze nie są w stanie uchronić jego ukochanej córeczki, rodzi się w nim nieopisany lęk...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 7,90 zł
Średnie wahanie: 10,22 zł
Najwyższa rozpiętość: 12,50 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie