Morcheeba - Blackest Blue - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Morcheeba - Blackest Blue na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Morcheeba - Blackest Blue? Chcesz kupić tanio Morcheeba - Blackest Blue za 105 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Morcheeba - Blackest Blue kosztuje na Allegro pomiędzy 119,49 zł, a 146,98 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 133,24 zł. Najtańsza oferta to "Morcheeba BLACKEST BLUE (WINYL)", natomiast najdroższa to "MORCHEEBA: BLACKEST BLUE [WINYL]".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Morcheeba - Blackest Blue premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 119,49 zł
Średnia cena: 133,24 zł
Najwyższa cena: 146,98 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 14
Średnia ilość towaru: 308
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Morcheeba - Blackest Blue

Morcheeba wraca z albumem, i jak podkreśla Skye, pozytywnym przekazem.
Kariera grupy trwa już ponad ćwierć wieku, a "Blackest Blue" będzie dziesiątym studyjnym albumem niezwykle lubianych Brytyjczyków. W 2020 roku Morcheeba nie mogła koncertować, co pozwoliło Skye Edwards i Rossowi Godfreyowi na spokojną pracę nad nowymi kompozycjami i ich studyjne doszlifowanie. "Nie ciążyła na nas żadna presja i nie musieliśmy się spieszyć z tworzeniem piosenek" - mówi Skye.
Owocem tej pracy jest dopracowany album, głęboko osadzony w muzycznej historii zespołu. To dziesięć świetnych utworów łączących downbeat, trip-hop, chillout, electro-pop i soul, czyli wszystko, co w stylu Morcheeby najbardziej atrakcyjne i lubiane. W niełatwych czasach, celem był pozytywny przekaz, zarówno w warstwie muzycznej jak lirycznej - Skye Edwards pisze o przezwyciężaniu losowych przeciwności i odkrywaniu nowych sił we własnym wnętrzu. Jej zmysłowy wokal i świetna muzyczna produkcja nadają tekstom wiarygodności i mocy.
Singlowy "Sounds Of Blue" to znakomite wprowadzenie do tego świata - Skye wraca wspomnieniem do doświadczenia swobodnego nurkowania w Tajlandii....

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 27,49 zł
Średnie wahanie: 35,59 zł
Najwyższa rozpiętość: 59,02 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie