Mr. Polska - Bajki na dobranoc - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Mr. Polska - Bajki na dobranoc na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Mr. Polska - Bajki na dobranoc? Chcesz kupić tanio Mr. Polska - Bajki na dobranoc za 26 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Mr. Polska - Bajki na dobranoc kosztuje na Allegro pomiędzy 29,00 zł, a 43,83 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 36,42 zł. Najtańsza oferta to "Mr Polska - Bajki Na Dobranoc - CD, 2020", natomiast najdroższa to "Bajki na dobranoc, CD - Mr. Polski".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Mr. Polska - Bajki na dobranoc premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 29,00 zł
Średnia cena: 36,42 zł
Najwyższa cena: 43,83 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 16
Średnia ilość towaru: 967
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Mr. Polska - Bajki na dobranoc

"Bajki na dobranoc" każdemu mogą kojarzyć się z czymś innym. Jak jest więc w przypadku Mr. Polski? Tytułowe bajki to opowieść o człowieku, który przeszedł wiele w życiu, by osiągnąć sukces. "Jednym z moich największych marzeń było występować i dzielić się muzyką w kraju, w którym mam korzenie" – zdradził Mr. Polska. Była to długa droga, ale dzięki niepoddawaniu się i stałemu dążeniu do celu, udało się zrealizować to marzenie.
"Bajki na dobranoc" są pełne szalonych historii i możecie ich słuchać przed pójściem spać. Nie oczekujcie jednak za każdym razem szczęśliwego zakończenia! Te bajki są prawdziwe!

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 14,83 zł
Średnie wahanie: 14,83 zł
Najwyższa rozpiętość: 14,83 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie