Ms. Obsession - Manekin - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Ms. Obsession - Manekin na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Ms. Obsession - Manekin? Chcesz kupić tanio Ms. Obsession - Manekin za 25 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Ms. Obsession - Manekin kosztuje na Allegro pomiędzy 31,91 zł, a 37,99 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 34,95 zł. Najtańsza oferta to "Manekin (Digipack)", natomiast najdroższa to "MS OBSESSION: MANEKIN [CD]".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Ms. Obsession - Manekin premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 31,91 zł
Średnia cena: 34,95 zł
Najwyższa cena: 37,99 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 22
Średnia ilość towaru: 1919
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-31 do 2021-06-06 (tydzień 22, rok 2021).

Ms. Obsession - Manekin

Album wydany w ramach konkursu radiowej Czwórki: "Wydaj płytę z Będzie Głośno".

"Będzie Głośno!" – pod takim hasłem Czwórka promuje młodych zdolnych Polskich muzyków nie mających jeszcze kontraktu z żadną wytwórnią. Jest to program, który umożliwia nieznanym muzykom bezpośredni kontakt z radiem, a poprzez audycję pod tytułem "Będzie głośno!" i listę przebojów dociera do słuchaczy.

​Ms. Obsession jest młodą, ale za to bardzo dojrzałą artystką. Świadoma swoich kompozycji i produkcji. W jej piosenkach jest powiew świeżości, to bardzo dobrze przygotowana solidna porcja muzyki. Tutaj treść równoważy się z formą. Artystka prezentuje nowoczesne brzmienie, zróżnicowane utwory i interesujące interpretacje. Słychać w jej muzyce dbałość o szczegóły i pomimo niezbyt łatwych piosenek, pewnego rodzaju przebojowość.

Album pt. "Manekin" to bardzo nowatorska, awangardowa i odważna propozycja muzyczna. Artystka zaprasza słuchaczy do intrygującego świata barwnych, elektronicznych brzmień, przenikliwych, ambitnych tekstów, wyśpiewanych szeroką paletą barw. Połączenie tych elementów pozwala wejść w odmienne światy...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 5,10 zł
Średnie wahanie: 5,30 zł
Najwyższa rozpiętość: 6,08 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie