Nicholas Searle - Pogromcy mitów. Mitopedia - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Nicholas Searle - Pogromcy mitów. Mitopedia na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Nicholas Searle - Pogromcy mitów. Mitopedia? Chcesz kupić tanio Nicholas Searle - Pogromcy mitów. Mitopedia za 18 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Nicholas Searle - Pogromcy mitów. Mitopedia kosztuje na Allegro pomiędzy 19,99 zł, a 34,99 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 27,49 zł. Najtańsza oferta to "MITOPEDIA POGROMCY MITÓW SEARLE", natomiast najdroższa to "Pogromcy mitów - Mitopedia Nicholas Searle".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Nicholas Searle - Pogromcy mitów. Mitopedia premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 19,99 zł
Średnia cena: 27,49 zł
Najwyższa cena: 34,99 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 11
Średnia ilość towaru: 5
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Nicholas Searle - Pogromcy mitów. Mitopedia

Mitopedia to zbiór definicji, objaśnień i informacji biograficznych związanych z najlepszym programem popularnonaukowym w dziejach telewizji. Książka, zawierająca ponad 1000 haseł wykorzystujących ponad 100 tys. słów (przyznajemy uczciwie, że niektóre się powtarzają), efektownie rozprawia się z ponad setką obiegowych mitów. Nie mogło w niej zabraknąć informacji o materiałach, metodach, sprzęcie i ekspertach, a jedynym ograniczeniem jest fakt, że w wersji telewizyjnej wciąż pojawiają się nowe odcinki!U podstaw tej opasłej księgi leży coś, co ekipa nazwała „modelem Jamiego Hynemana”. Opracował on mianowicie logiczny system przechowywania oznakowanych zbiorników, pojemników i szuflad, dzięki któremu mogliśmy być pewni jednego – nasza Mitopedia obejmie wszystkie zagadnienia poruszone w programie. W miarę postępu prac i zbliżania się ostatecznych terminów model Hynemana nieco się zmienił, czemu ze względu na zakres tematyki trudno się dziwić. Zaczął się proces deformacji, hybrydyzacji i syntezy, którego owocem stał się nowy, eklektyczny model – autorstwa Adama Savage'a. Oto przed Twoimi oczyma, drogi Czytelniku,...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 11,00 zł
Średnie wahanie: 13,50 zł
Najwyższa rozpiętość: 15,00 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie