Nick Cave, Warren Ellis - Carnage - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Nick Cave, Warren Ellis - Carnage na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Nick Cave, Warren Ellis - Carnage? Chcesz kupić tanio Nick Cave, Warren Ellis - Carnage za 45 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Nick Cave, Warren Ellis - Carnage kosztuje na Allegro pomiędzy 52,99 zł, a 65,56 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 59,28 zł. Najtańsza oferta to "NICK CAVE+WARREN ELLIS: CARNAGE [CD]", natomiast najdroższa to "Carnage, CD - Nick Cave, Warren Ellis".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Nick Cave, Warren Ellis - Carnage premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 52,99 zł
Średnia cena: 59,28 zł
Najwyższa cena: 65,56 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 16
Średnia ilość towaru: 2523
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Nick Cave, Warren Ellis - Carnage

"Carnage" toalbum Nicka Cave'a i Warrena Ellisa nagrany podczas lockdownu. Mimo że ci dwaj muzycy stworzyli wspólnie wiele soundtracków do filmów, a Ellis jest od lat członkiem The Bad Seeds, "Carnage" to pierwsza płyta z piosenkami, którą wydają jako duet. Cave opisuje ją jako "brutalną, ale piękną płytę głęboko osadzoną w naszej wspólnej katastrofie". Ellis opowiada: "Tworzenie "Carnage" było przyspieszonym intensywnym procesem twórczym. Osiem piosenek pojawiło się w takiej czy innej formie w ciągu pierwszych dwóch i pół dnia".
Album "Carnage" wyłonił się niemal przez przypadek z przestoju spowodowanego długim, niespokojnym, globalnym kryzysem. To płyta na niepewne czasy – taka, na której pojawia się wyzywające poczucie nadziei.
Cave'a i Ellisa łączy twórcza chemia. Po raz pierwszy ich drogi skrzyżowały się w 1993 roku, kiedy Ellis grał na skrzypcach w kilku piosenkach na albumie "Let Love In" grupy Nick Cave & The Bad Seeds, zanim dołączył do zespołu jako pełnoetatowy członek. Nagrywali również wspólnie w założonej w 2006 roku grupie Grinderman i komponowali razem muzykę do filmów, programów telewizyjnych i teatru....

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 12,57 zł
Średnie wahanie: 12,57 zł
Najwyższa rozpiętość: 12,57 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie