NieR: Automata na PS4 - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena NieR: Automata na PS4 na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta NieR: Automata na PS4? Chcesz kupić tanio NieR: Automata na PS4 za 50 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

NieR: Automata na PS4 kosztuje na Allegro pomiędzy 59,99 zł, a 109,00 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 84,50 zł. Najtańsza oferta to "NIER AUTOMATA |PS4| OEM", natomiast najdroższa to "NIER AUTOMATA GOTY PS4 NOWA SZCZECIN MANHATAN MG".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: NieR: Automata premiera PS4.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 59,99 zł
Średnia cena: 84,50 zł
Najwyższa cena: 109,00 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 45
Średnia ilość towaru: 320
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-31 do 2021-06-06 (tydzień 22, rok 2021).

NieR: Automata na PS4

NieR: Automata to gra akcji z elementami RPG, która jest tworzona we współpracy z Platinum Games - autorami m.in. Metal Gear Rising: Revengeance oraz wysoko ocenianej serii Bayonetta. Opowiada ona historię androidów 2B, 9S oraz A2, które stoczą walkę o odzyskanie postapokaliptycznego świata opuszczonego przez ludzi i zajętego przez mechaniczne formy życia.

Najeźdźcy z innego świata zaatakowali bez ostrzeżenia wykorzystując mechaniczne formy życia. W obliczu zdawałoby się niemożliwego do pokonania zagrożenia, ludzie zostali zmuszeni do opuszczenia Ziemi i ukrycia się na Księżycu. Właśnie tam udaje im się stworzyć armię żołnierzy androidów, która ma stanąć do walki z mechaniczną hordą, ale udaje im się jedynie opóźnić nieuchronną przegraną. By przełamać ten impas, w ogień walki rzucony zostaje nowy rodzaj androidów - oddział YoRHa. Na zapomnianych pustkowiach wojna pomiędzy maszynami i androidami przybiera na sile. Wojna, która już wkrótce ujawni skrywane od dawna tajemnice tego świata.

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 40,90 zł
Średnie wahanie: 49,50 zł
Najwyższa rozpiętość: 54,10 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie