nVidia Shield - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena nVidia Shield na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta nVidia Shield? Chcesz kupić tanio nVidia Shield za 195 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

nVidia Shield kosztuje na Allegro pomiędzy 220,00 zł, a 295,00 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 257,50 zł. Najtańsza oferta to "OUTLET Kontroler NVIDIA Shield BT Czarny", natomiast najdroższa to "Kontroler bezprzewodowy do NVIDIA Shield BT Czarny".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: nVidia Shield premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 220,00 zł
Średnia cena: 257,50 zł
Najwyższa cena: 295,00 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 22
Średnia ilość towaru: 12
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-31 do 2021-06-06 (tydzień 22, rok 2021).

nVidia Shield

STWORZONA DO GIER
Konsola NVIDIA SHIELD wprowadza do zacisza Twojego salonu gaming i rozrywkę kolejnej generacji. Oglądaj filmy i materiały wideo w olśniewającej rozdzielczości 4K, graj w niesamowite tytuły na platformę Android i strumieniuj z chmury najlepsze gry PC.

OPARTA NA ROZWIĄZANIACH FIRMY NVIDIA
Uwolnij moc gamingowych superkomputerów NVIDIA w chmurze oraz wydajnego i energooszczędnego, rewolucyjnego procesora NVIDIA Tegra X1.

CAŁKOWICIE NOWA ERA
Skorzystaj z biblioteki dostępnych w usłudze NVIDIA GRID niesamowitych tytułów PC i kolejnej generacji gier na platformę Android, ciesząc się grafiką w jakości PC oraz wciągającą i wieloosobową rozgrywką.

STWORZONA DLA GRACZY
Urządzenie SHIELD to kompletna platforma, zaprojektowana pod kątem wysokich wymagań najbardziej zapalonych graczy na świecie. Poczynając od mocy procesora Tegra X1, przez wydajną usługę strumieniowania gier NVIDIA GRID, aż po niezwykle precyzyjny kontroler SHIELD - wszystko to stworzono z myślą o grze.

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 10,99 zł
Średnie wahanie: 124,77 zł
Najwyższa rozpiętość: 239,00 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie