Patryk Pietrzak - OK Boomer - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Patryk Pietrzak - OK Boomer na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Patryk Pietrzak - OK Boomer? Chcesz kupić tanio Patryk Pietrzak - OK Boomer za 35 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Patryk Pietrzak - OK Boomer kosztuje na Allegro pomiędzy 39,99 zł, a 52,50 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 46,25 zł. Najtańsza oferta to "PATRYK PIETRZAK: OK BOOMER (DIGIPACK) [CD]", natomiast najdroższa to "Patryk Pietrzak - OK Boomer".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Patryk Pietrzak - OK Boomer premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 39,99 zł
Średnia cena: 46,25 zł
Najwyższa cena: 52,50 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 11
Średnia ilość towaru: 343
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Patryk Pietrzak - OK Boomer

Solowy album znanego z Ted Nemeth Patryka Pietrzaka to debiut zaskakujący. Album nagrany częściowo w czasie lockdownu i szalejącej na całym świecie pandemii, przynosi muzykę bardzo osobistą, skupioną na emocjach i myślach, które wypełniają głowę wrażliwego człowieka w trudnych czasach. Rozpiętość gatunkowa robi ogromne wrażenie, mamy tu zarówno ambitny, alternatywny pop jak dynamiczną muzyką rockową czy liryczne, poetyckie ballady. Patryk jest człowiekiem, który umie nawiązać dialog ze słuchaczem i równocześnie "sprzedać" mu wszystko co ma w sobie. To bardzo cenna umiejętność i cecha, która niewątpliwie pomaga w osiągnięciu wyznaczonego celu - wiara w siebie! Łódzki aktor, wokalista, autor tekstów i kompozytor nie wstydzi się odsłonić, pokazać tego co mu gra w duszy, przyznać się, że też zadaje te same pytania co my wszyscy, tak samo kocha i tak samo cierpi.
W takich kompozycjach jak "Las Rąk", "Maryś" czy "Na czarno" słyszymy muzykę wciąż młodego, ale już bardzo dojrzałego, trafiającego bezbłędnie w sedno. "Wieloryby" to dowód na ogromną muzykalność i dobry gust Patryka. W zamykającym album utworze "Requiem",...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 5,99 zł
Średnie wahanie: 7,56 zł
Najwyższa rozpiętość: 12,51 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie