Richard Paul Evans - Obietnica pod jemiołą - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Richard Paul Evans - Obietnica pod jemiołą na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Richard Paul Evans - Obietnica pod jemiołą? Chcesz kupić tanio Richard Paul Evans - Obietnica pod jemiołą za 30 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Richard Paul Evans - Obietnica pod jemiołą kosztuje na Allegro pomiędzy 35,00 zł, a 56,39 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 45,70 zł. Najtańsza oferta to "Obietnica pod jemiołą - Richard Paul Evans", natomiast najdroższa to "Obietnica pod jemiołą - Richard Paul Evans".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Richard Paul Evans - Obietnica pod jemiołą premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 35,00 zł
Średnia cena: 45,70 zł
Najwyższa cena: 56,39 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 6
Średnia ilość towaru: 5
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Richard Paul Evans - Obietnica pod jemiołą

Największe podarunki od losu często dostajemy w najcięższych chwilach życia.
Gdyby można było wymazać jeden dzień ze swojego życia, Elise wiedziałaby doskonale, który wybrać. Błąd popełniony w przeszłości sprawił, że dziewczyna zamyka się w swoim cierpieniu. Do chwili, kiedy tajemniczy nieznajomy składa jej niezwykłą obietnicę. Elise ze zdumieniem odkrywa, iż Nicolas ma własny klucz do jej serca.
Za ciemną stroną księżyca może kryć się światło. Choć czasem wydaje się, że to miłość jest źródłem wszystkich lęków, nie ma takiego błędu, którego nie może przezwyciężyć siła przebaczenia.
"Obietnica pod jemiołą" to powieść Richarda Paula Evansa uznana przez czytelników za jedną z najbardziej przejmujących w jego dorobku. Autor bestsellerowych "Obiecaj mi", "Stokrotek w śniegu" i "Szukając Noel" przypomina, że pojawiliśmy się na ziemi po to, aby nauczyć się kochać.

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 0,64 zł
Średnie wahanie: 16,92 zł
Najwyższa rozpiętość: 26,23 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie