Rick Riordan - Czerwona Piramida - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Rick Riordan - Czerwona Piramida na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Rick Riordan - Czerwona Piramida? Chcesz kupić tanio Rick Riordan - Czerwona Piramida za 18 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Rick Riordan - Czerwona Piramida kosztuje na Allegro pomiędzy 19,99 zł, a 36,95 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 28,47 zł. Najtańsza oferta to "CZERWONA PIRAMIDA RICK RIORDAN", natomiast najdroższa to "KRONIKI RODU KANE T1 - CZERWONA PIRAMIDA".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Rick Riordan - Czerwona Piramida premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 19,99 zł
Średnia cena: 28,47 zł
Najwyższa cena: 36,95 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 170
Średnia ilość towaru: 3025
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-24 do 2021-05-30 (tydzień 21, rok 2021).

Rick Riordan - Czerwona Piramida

Od śmierci matki Carter i Sadie są sobie niemal obcy. Dziewczyna mieszka z dziadkami w Londynie, jej brat natomiast podróżuje po świecie z ojcem, wybitnym egiptologiem doktorem Juliusem Kane.Pewnej nocy doktor Kane zabiera Cartera i Sadie na „eksperyment naukowy” do British Museum, w nadziei że uda mu się z powrotem połączyć rodzinę. Zamiast tego jednak uwalnia egipskiego boga Seta, który skazuje doktora na wygnanie, a jego dzieci zmusza do ucieczki.Wkrótce Sadie i Carter odkrywają, że budzą się wszyscy bogowie Egiptu, a najgorszy z nich – Set – chce zniszczyć rodzinę Kane. Aby go powstrzymać, dzieci muszą podjąć niebezpieczną podróż po całym świecie. Będzie to zadanie, które przybliży je do prawdy o rodzinie i ujawni jej powiązania z tajnym stowarzyszeniem istniejącym od czasów faraonów.

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 15,96 zł
Średnie wahanie: 16,97 zł
Najwyższa rozpiętość: 19,01 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie