Sabina Berman - Dziewczyna, Która Pływała z Delfinami - najtańsza cena na Allegro


Ile wynosi cena Sabina Berman - Dziewczyna, Która Pływała z Delfinami na Allegro? Jaka jest najlepsza oferta Sabina Berman - Dziewczyna, Która Pływała z Delfinami? Chcesz kupić tanio Sabina Berman - Dziewczyna, Która Pływała z Delfinami za 4 zł? To możliwe! Monitoruj cenę - dostaniesz natychmiastowe powiadomienie SMS, e-mail lub na pulpit.

Sabina Berman - Dziewczyna, Która Pływała z Delfinami kosztuje na Allegro pomiędzy 5,19 zł, a 7,00 zł. Średnia cena w tym tygodniu to 6,10 zł. Najtańsza oferta to "Dziewczyna która pływała z delfinami - Berman", natomiast najdroższa to "DZIEWCZYNA KTÓRA PŁYWAŁA Z DELFINAMI SABINA BERMAN".
Szczegółowe informacje oraz data premiery: Sabina Berman - Dziewczyna, Która Pływała z Delfinami premiera.

Najlepsze oferty na Allegro

Najniższa cena: 5,19 zł
Średnia cena: 6,10 zł
Najwyższa cena: 7,00 zł
[zł] Wykres zakresu cenowego ofert oraz średnia cena

Ilość ofert na Allegro

Średnia ilość ofert: 15
Średnia ilość towaru: 10
Sprzedano sztuk: (ukryte)
Średnia ilość ofert dostępna w danym momencie

Statystyki za okres od 2021-05-31 do 2021-06-06 (tydzień 22, rok 2021).

Sabina Berman - Dziewczyna, Która Pływała z Delfinami

Karen zawsze była inna. Kiedy ciotka odnalazła ją w pustym domu, dziewczynka nie potrafiła mówić, czytać, pisać ani przebywać wśród ludzi. Nie wiedziała, co znaczy smutek, radość czy miłość. Miała za to niemal fotograficzną pamięć i niezwykle oryginalne spojrzenie na świat. Dobrze czuła się tylko, nurkując w głębiach oceanu, wśród ryb i delfinów. Żeby żyć wśród ludzi, musiała się nauczyć najtrudniejszego – wyrażania najprostszych emocji. Niezwykle uzdolniona, o ponadprzeciętnej inteligencji Karen nie jest według innych zdolna do miłości.Ale czym kieruje się dziewczyna, która zrobi wszystko, by skrócić cierpienia zabijanych zwierząt? Jej nowatorskie metody zmieniły świat i nie wszyscy potrafią to zaakceptować. Lecz Karen nie interesuje to, co myślą o niej inni. Karen wie, co jest ważne.Dziewczyna, która pływała z delfinami to wspaniała podróż w głąb ludzkiego umysłu, pokazująca, jak wiele zależy od punktu widzenia i wrażliwości każdego z nas, a zarazem jak mało mamy wpływu na to, co dzieje się w naszym życiu. Sabina Berman stworzyła meksykańską wersję Forresta Gumpa w kobiecym wydaniu. Zamiast pudełka...

Rozpiętość cenowa ofert Allegro

Najmniejsza rozpiętość: 1,55 zł
Średnie wahanie: 1,79 zł
Najwyższa rozpiętość: 2,01 zł
[%] Rozpiętość cenowa w czasie